Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

POLİSLERİ HASTANELİK ETTİLER

Samsun da çevreyi rahatsız ettikleri gerekçesiyle olay yerine giden polislere saldıran gençler, 2 polis memurunu demir profil ile hastanelik ettiler. \r\n

POLİSLERİ HASTANELİK ETTİLER
Samsun un, İlkadım ilçesi Kale Mahallesi Yabancılar Pazarı girişinde meydana gelen olayda, İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ne bağlı resmi ekip, pazar girişinden çevreyi rahatsız edip vatandaşlara laf attıkları iddia edilen Ç.B.(16), C.G.(13), A.Ö.(16) ve C.P. yi (21) uyardı. Polislere kimliklerini vermeyen 4 kişi taşkınlık yaptı. Bu sırada 19 yaşındaki K.K. adlı genç ise, Bırakın arkadaşlarımı diye tepki gösterip polislere 140 santim uzunluğundaki demir profil ile saldırdı. 
Olayda polis memurları B.Y.(31) ve M.A.(43) ellerinden yaralandılar. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırılan yaralı polis memurları tedavi altına alındılar. Olayla ilgili K.Ç., C.P., C.G., Ç.B. ve A.Ö., gözaltına alındılar. K.K. ve C.P., Cinayet Bürosu ekiplerine, yaşları küçük 3 çocuk ise Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiler. Cinayet Bürosu nda sorgulanan K.K. ve C.P., bugün Samsun Adliyesi ne sevk edildiler.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Mehdi Eker  Lordlar Kamarası, Sizi şimdi anladık dedi

1 Mehdi Eker: 'Lordlar Kamarası, 'Sizi şimdi anladık' dedi'