Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ŞENTOP TAN CANİK E TAM NOT

Canik ilçesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü ve Türkiye nin en büyük Anadolu İmam Hatip Lisesi ndeki çalışmaları yerinde inceledi. \r\n

ŞENTOP TAN CANİK E TAM NOT
Yeni Türkiye, Yeni Anayasa konulu konferansa katılmak üzere Samsun a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile birlikte Canik Belediyesi tarafından yapılan Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nü ziyaret etti. 
Kampüse hayran kalan Şentop, Canik te AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğinin sergilendiğini belirterek, özellikle eğitime yönelik yaptığı yatırımlardan dolayı Başkan Osman Genç i tebrik etti.
Kampüs içerisinde bulunan Kariyer Gelişim Merkezi, Canik Akıl Küpü ve Etüt Merkezi, 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi, geçtiğimiz günlerde açılan Sıbyan Mektebi hüviyetindeki Minik Kalpler Eğitim Okulu nu gezen Şentop, eğitim merkezleri hakkında Başkan Osman Genç ten bilgi aldı. Bir belediyenin eğitime yatırım yapmasının gelecek adına çok önemli olduğunu vurgulayan Şentop, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nün, sahip olduğu eğitim tesisleri bakımından Türkiye de örnek gösterilecek nitelikte olduğunu söyledi.
“EĞİTİM YATIRIMLARI DİKKAT ÇEKİCİ”
Canik Belediyesi nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve ilçenin son 10 yılda geldiği noktanın AK Parti belediyeciliğine örnek olduğunu ifade eden Şentop, Fazla söze gerek yok. Osman Başkanımızın yaptıkları ortada. Özellikle eğitime yaptığı yatırımlar dikkat çekici. Buradaki etüt merkezlerinin dershanelerin dönüşümüne örnek oluşturması bakımından kendisini tebrik ediyorum. İnanıyorum ki bu yatırımlar artarak çoğalacaktır dedi. 
EN BÜYÜK İMAM-HATİP LİSESİ Nİ İNCELEDİ
Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nde öğrencilerle fotoğraf da çektiren Şentop daha sonra arsası Canik Belediyesi tarafından tahsis edilen Türkiye nin en büyük Anadolu İmam Hatip Lisesi nde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Şentop, İnşallah buradan mezun olacak gençlerimiz ülkemizin geleceğini oluşturacak. Böylesi bir eğitim kurumunu Samsun a kazandıran herkesi kutluyorum diye konuştu.
“GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ”
Amaçlarının geleceğe yönelik yatırımlar yapmak olduğunu dile getiren Başkan Osman Genç de, Geleceğimizi güvence altına almak adına eğitime büyük önem veriyoruz. Canik te yapmış olduğumuz eğitim yatırımlarına baktığımızda Karadeniz de başka hiç bir belediyenin bu kadar eğitim yatırımı yaptığını göremeyiz. İnşallah bütün bu eğitim yatırımlarının meyvesini ileride toplayacağız şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda Başkan Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop’a perspektif çalışması, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a da kaftan hediye etti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

2 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

3 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

4 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

5 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

6 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Uyuşturucuya karşı kano ile Karadenize açılan şahıs Samsuna ulaştı

7 Uyuşturucuya karşı kano ile Karadeniz'e açılan şahıs Samsun'a ulaştı

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

8 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsun Haber Samsunda DEAŞa şafak operasyonu

9 Samsun Haber: Samsun'da DEAŞ'a şafak operasyonu

Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık Gururluyum

10 Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık: 'Gururluyum'