ŞENTOP TAN CANİK E TAM NOT

Canik ilçesini ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü ve Türkiye nin en büyük Anadolu İmam Hatip Lisesi ndeki çalışmaları yerinde inceledi. \r\n

ŞENTOP TAN CANİK E TAM NOT
Yeni Türkiye, Yeni Anayasa konulu konferansa katılmak üzere Samsun a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile birlikte Canik Belediyesi tarafından yapılan Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nü ziyaret etti. 
Kampüse hayran kalan Şentop, Canik te AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğinin sergilendiğini belirterek, özellikle eğitime yönelik yaptığı yatırımlardan dolayı Başkan Osman Genç i tebrik etti.
Kampüs içerisinde bulunan Kariyer Gelişim Merkezi, Canik Akıl Küpü ve Etüt Merkezi, 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi, geçtiğimiz günlerde açılan Sıbyan Mektebi hüviyetindeki Minik Kalpler Eğitim Okulu nu gezen Şentop, eğitim merkezleri hakkında Başkan Osman Genç ten bilgi aldı. Bir belediyenin eğitime yatırım yapmasının gelecek adına çok önemli olduğunu vurgulayan Şentop, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nün, sahip olduğu eğitim tesisleri bakımından Türkiye de örnek gösterilecek nitelikte olduğunu söyledi.
“EĞİTİM YATIRIMLARI DİKKAT ÇEKİCİ”
Canik Belediyesi nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini ve ilçenin son 10 yılda geldiği noktanın AK Parti belediyeciliğine örnek olduğunu ifade eden Şentop, Fazla söze gerek yok. Osman Başkanımızın yaptıkları ortada. Özellikle eğitime yaptığı yatırımlar dikkat çekici. Buradaki etüt merkezlerinin dershanelerin dönüşümüne örnek oluşturması bakımından kendisini tebrik ediyorum. İnanıyorum ki bu yatırımlar artarak çoğalacaktır dedi. 
EN BÜYÜK İMAM-HATİP LİSESİ Nİ İNCELEDİ
Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü nde öğrencilerle fotoğraf da çektiren Şentop daha sonra arsası Canik Belediyesi tarafından tahsis edilen Türkiye nin en büyük Anadolu İmam Hatip Lisesi nde incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Şentop, İnşallah buradan mezun olacak gençlerimiz ülkemizin geleceğini oluşturacak. Böylesi bir eğitim kurumunu Samsun a kazandıran herkesi kutluyorum diye konuştu.
“GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ”
Amaçlarının geleceğe yönelik yatırımlar yapmak olduğunu dile getiren Başkan Osman Genç de, Geleceğimizi güvence altına almak adına eğitime büyük önem veriyoruz. Canik te yapmış olduğumuz eğitim yatırımlarına baktığımızda Karadeniz de başka hiç bir belediyenin bu kadar eğitim yatırımı yaptığını göremeyiz. İnşallah bütün bu eğitim yatırımlarının meyvesini ileride toplayacağız şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda Başkan Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Şentop’a perspektif çalışması, AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’a da kaftan hediye etti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

4 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

İznik'te şüpheli ölüm

5 İznik'te şüpheli ölüm

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

6 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

7 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

8 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

9 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi

10 Peyzaj mimarlarının sorunlarına değinildi