BAŞKAN GENÇ, YAŞLILARI UNUTMADI

Canik Belediyesi, huzurevi sakinleri için Türk Halk Müziği Konseri düzenledi. \r\n

BAŞKAN GENÇ, YAŞLILARI UNUTMADI
Canik Belediyesi, yılbaşında yaşlıları ve engellileri unutmadı. Canik Belediyesi tarafından Samsun Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi nde düzenlenen Türk Halk Müziği Konseri nde yaşlılar ve engelliler yılbaşına mutlu girdi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eşi Nimet Genç, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Elif Coşkun Bilgin ve Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı nın da yalnız bırakmadığı huzurevi sakinleri, Canik Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu nun seslendirdiği eserlerle farklı bir gün geçirdi. Yaşlılarla sohbet eden ve onların gönlünü alan Başkan Genç, huzurevi sakinlerine hediye de verdi.
YENİ YILDA YENİ PROJELER
Yaşlıları tecrübe olarak gördüklerini ve şehrin geleceği için çalıştıklarını ifade eden Başkan Genç, hedeflerini her zaman büyük tuttuklarını söyledi. Genç, Başbakanımız gibi vizyonumuzu her zaman geniş tutuyoruz. 10 yılda Canik ve Samsun için önemli eserler kazandırdık, bundan sonra da kazandırmaya devam edeceğiz. 2015 yılında da önemli hizmetlere imza atacağız. Yeni Mahalle Kentsel Dönüşüm, Engelsiz Kafe ve Park, Sancaktepe Projesi, Hanımlar Konağı gibi projelerimiz 2015 te hızla devam edecek. Yani yeni yılda da 2023 e koşmaya devam edeceğiz. 2015 de Canik in yılı olacak dedi.
GELECEĞE BİRLİKTE YÜRÜME TEMENNİSİ
Yeni yılın 2014 ten daha iyi olmasını dileyen Başkan Osman Genç, şunları söyledi: Bu duygular eşliğinde, 2015 in 365 gün boyunca kardeşliğin egemen olduğu; tüm vatandaşlarımızın sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma içinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum.”
Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı ise “ Yeni yılın başta yaşlılarımız olmak üzere herkese sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun o ilçesi göçle canlanacak

1 Samsun'un o ilçesi göçle canlanacak!

Efsane futbolcular cezaevinde

2 Efsane futbolcular cezaevinde

Samsunsporun hazırlık maçı iptal oldu Şok istifa

3 Samsunspor'un hazırlık maçı iptal oldu... Şok istifa!

Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu İddialar asılsız Parayla alakası yok

4 Samsunspor Başkan Yardımcısı Araboğlu: 'İddialar asılsız... Parayla alakası yok'

Kılıçdaroğlundan Kalkavan ailesine taziye

5 Kılıçdaroğlu'ndan Kalkavan ailesine taziye

Karar Özalanda

6 Karar Özalan'da

Billy attı Samsun kazandı

7 Billy attı Samsun kazandı

Samsunda şüpheli ölüm

8 Samsun'da şüpheli ölüm

Süper Kupa maçının saati belli oldu

9 Süper Kupa maçının saati belli oldu!

Samsunspor unutmadı

10 Samsunspor unutmadı