DEMİR DEN İLGİNÇ SÖZLER

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ayrım yapan devlet anlayışının partileriyle birlikte bittiğini ileri sürerek, AK Parti, bu ülke sadece başörtülülerin ülkesi; sadece imam hatip mezunlarını tanırım, başkasını tanımam; sadece cami cemaatin

DEMİR DEN İLGİNÇ SÖZLER
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, partilerinin eşit davranmayan devlet anlayışını bitirdiğini savundu. Milletvekili Demir, AK Parti Bafra İlçe teşkilatını ziyaret etti. Başkan Tuncay Yurduseven, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle biraraya gelen Milletvekili Demir, hayırlı olsun temennisinde bulundu. AK Parti nin Türkiye için büyük şans olduğunu söyleyen Demir, teşkilatın büyük bir sorumluluk üstlendiğini belirterek, Ayrım yapan, eşit davranmayan devlet anlayışı AK Parti ile bitti. AK Parti, bu ülke sadece başörtülülerin ülkesi, sadece imam hatip mezunlarını tanırım, başkasını tanımam, sadece cami cemaatini dinlerim deseydi ona da karşı duracaktık. Demokrasi insan hakları, adalet bir devletin vatandaşları arasında ayrım yapmamasını gerektirir. AKP bunun için bugün başarılı diye konuştu.
2023 HEDEFLERİMİZİ ORTAYA KOYDUK
Milletin bütün engellemelere rağmen AK Parti yi desteklediğini söyleyen Demir açıklamalarını şöyle sürdürdü: Milletimiz en güzel şekilde destekliyor ve zaferle sandıktan çıkıyor. Bugüne kadar çok büyük başarılar elde ettik. Bunu artırarak, hep birlikte devam ettireceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi AK Parti ye dolayısıyla ülkeye, gelecek nesiller adına yaptığımız çalışmalara hizmet, AK Parti yi en güzel şekilde sandıktan çıkarmakla mümkündür. Bu konuda gayretlerimizi hep birlikte sonuna kadar sürdüreceğiz. Kim ne derse desin ülke iyi durumda. 2023 hedefini ortaya koymuş bir iktidar olarak, dünyanın en itibarlı ülkeleri arasına ekonomide de hızla ilerliyoruz. Bizim geleceğe dair hayallerimiz var, sorumluluklarımız var.  

Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven de, ziyaretten dolayı Milletvekili Demir e teşekkür ederek, genel seçimlerin hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

3 Sahilde ağaca asılı erkek cesedi bulundu

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

4 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

5 Nevşehir Valisi İlhami Aktaş: 'İçerisinde bir pilotumuz bulunuyordu'

Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

6 Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildi

Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

7 Nevşehir'deki uçak kazasının görgü tanığı: 'Şimşek gürler gibi patlama oldu'

Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

8 Seyitgazi'de Regaip Kandili eda edildi

Üzerine baza düşen çocuk öldü

9 Üzerine baza düşen çocuk öldü

Didim'deki yangın korkuttu

10 Didim'deki yangın korkuttu