DURMADAN ÇALIŞMALIYIZ

STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun un daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması için herkesin durmadan, yorulmadan çalışması gerektiğini söyledi\r\n

DURMADAN ÇALIŞMALIYIZ
STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Murzioğlu mesajında, Öncelikle yeni yılın tüm insanlığa sevinç, huzur, barış ve refah getirsin. 2015 yılında ülkemizin ve güzel kentimiz Samsunumuzun daha aydınlık, huzurlu, istikrarlı ve ekonomik açıdan refah seviyesi yüksek günlere ulaşması hepimizin ortak temennisi. Bunun içinde durmadan, yorulmadan çalışmalıyız. Bu anlamda ilimizin, sosyal ve ekonomik anlamda gelişimini hızlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi. 
KALKINMA YOLCULUĞUNA DESTEK
2014 yılında birçok önemli yatırımları ve hizmetleri Samsun’da hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Murzioğlu, Samsun’u ülkemizin 2023 yılı hedeflerine taşıyacak yeni projeler için çalışıyoruz. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Samsun’u hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.  Birlikten kuvvet doğar ilkesini, kendine misyon edinmiş Odamız, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Samsun’un kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz. Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik.  2015 yılında da bütün enerjimizle yeni projeler üretmek, güzel ilimizi özlemini duyduğumuz zirvelere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.  Bu ideallerimiz çerçevesinde başta Samsunlu hemşirelerimizin ve camiamızın  yeni yılını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

1 Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı

2 Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı