Bu hafta 6 film vizyona girecek

Yılın ilk haftasında 2 si yerli 6 film vizyona girecek. Vizyona girecek filmler: Mısır Adası , Uyuyana Kadar , Christine Lucas , Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır , Kayıp Çocuk , Tut Sözünü .\r\n

Bu hafta 6 film vizyona girecek
George Ovashvili nin yönettiği ve İlyas Salman, Mariam Buturishvili, İrakli Samushia ile Tamer Levent in oynadığı Mısır Adası izleyici ile buluşacak. 

Başrolündeki İlyas Salman ın performansıyla çok konuşulan ve Karlovy Vary de büyük ödüle layık görülen film, Salman ın canlandırdığı yaşlı bir çiftçi ve genç torununu, Gürcistan ile Abhazya arasındaki doğal sınırın bir parçasını oluşturan küçük adada bir tarım sezonu boyunca izliyor. 

Gürcistan ın 2014 En İyi Yabancı Film Oscarı ödülüne aday gösterdiği film, ödül için seçilen son 9 film arasına girmişti. 

Uyuyana Kadar

Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong, Anne Marie Duff, Charlie Gardner ile Dean Charles Chapman ın oynadığı Uyuyana Kadar filminin yönetmen koltuğunda Rowan Joffe bulunuyor.

Bestseller J. Watson ın kitabından bir uyarlama olarak seyirciyle buluşacak film, Kidman ın canlandırdığı Christine Lucas karakterinin geçmişinde yaşadığı travmatik bir kazadan sonra yaşadıklarına odaklanıyor.

Kayıp Çocuk

Hollywood un başarılı aktörlerinden Ryan Reynolds un yeni filmi Kayıp Çocuk , dokuz yıl boyunca kaçırılan kızını arayan bir ailenin yaşadıklarını anlatıyor. 

Yönetmenliğini Atom Egoyan ın üstlendiği ve senaryosunu David Fraser ile kaleme aldığı gerilim dolu film, çocukları kaçırılan ailelerin kendi iç ilişkilerinin nasıl yerle bir olabileceğini ele alıyor. 

Ryan Reynolds un başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda, Mireille Enos, Scott Speedman, Rosario Dawson, Kevin Durand ve Alexia Fast gibi isimler yer alıyor.

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır

Shawn Levy nin yönettiği ve Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson ile Ben Kingsley in oynadığı Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır komedi ve aksiyon tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi hedefliyor.

Film, geceleri hayat bulan ve tuhaflıkların yaşandığı New York Müzesi nde gece operasyonlarına atanan Larry nin, bir sırrı çözmek için New York tan Londra daki başka bir müzeye uzanan yolculuğunu konu alıyor. 

Bir Gece

Ulaş Yiğit Ülker in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda, Wilma Elles, Hakan Eratik, Ali Pınar, Adem Yılmaz, Muhammed Cangören, Özgür Emre Yıldırım ile Efe Deprem gibi isimler yer alıyor.

Her insanın bir hikayesi vardır ve bütün hikayeler birbirine bağlıdır sloganıyla yola çıkılan aşk ve dram türündeki filmde, patronuna verdiği sözü yerine getiremeyen eski kimya öğrencisi Batuhan ın, ihtiyacı olan parayı bulmak için çıktığı yolda farkında olmadan altı kişinin daha hikayesine yön vermesi anlatılıyor. 

Tut Sözünü

Kemal Uçar, Demet Özdemir, Giray Altınok, Zafer Algöz, Erkan Can, Burak Serdar Şanal ile Bülent Polat ın oynadığı film, komedi meraklılarının ilgisini çekmeye aday. 

Oğuz Çelik in yönettiği filmin konusu şöyle:

Yalçın ve Bahadır, çok yakın iki arkadaştır, dostlukları Yalçın ın ani ölümüyle sona erer. Ancak bir süre sonra Bahadır ın kapısı çalınır. Karşısında Yalçın ın hayaleti ile ölü İtalyan bir trapezci olan Bernardo vardır. Yalçın yaşarken tutmadığı bir sözü yüzünden Araf ta kalmıştır. Taksiratçı nın söylediğine göre Yalçın ın Araf tan kurtulabilmesi için tek yol, bu sözü 3 gün içinde yerine getirmesidir.


EN ÇOK OKUNANLAR

Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

1 Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

Erhan Usta'dan yeşil ışık

2 Erhan Usta'dan yeşil ışık

21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

3 21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

4 Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

Samsun'da işçilerden eylem: 'Hakkımı helal etmiyorum'

5 Samsun'da işçilerden eylem: 'Hakkımı helal etmiyorum'

Maç gergin geçti

6 Maç gergin geçti

Ömer attı Samet sevindi

7 Ömer attı Samet sevindi

Samsunspor, Diyarbakır'da dağıldı

8 Samsunspor, Diyarbakır'da dağıldı

İtfaiyeden Samsunlulara uyarı

9 İtfaiyeden Samsunlulara uyarı

Samsun'da kadınlar ilk için yarışacak

10 Samsun'da kadınlar ilk için yarışacak