HESAPLAR MERCEK ALTINDA

Yönetim tarafından görevlendirilen uzman mali denetim ekibi, kulübün hesaplarını mercek altına aldı. Yapılan incelemelerde Samsunspor un 30 a yakın icra dosyasının bulunduğu, eski ve mevcut kadrodaki oyunculara da yaklaşık 22 milyon lira borç olduğu ortay

HESAPLAR MERCEK ALTINDA
30 A YAKIN İCRA DOSYASI 
Uzman mali denetim ekibi tarafından Samsunspor un hesaplarının mercek altına alınmasının ardından ortaya korkunç bir tablo çıktı. Cumartesi günü gerçekleşen olağanüstü genel kurulda göreve getirilen Samsunspor Yönetim Kurulu, kulübün sorunlarını çözmek için yoğun mesai harcıyor. Yönetim tarafından görevlendirilen ve pazartesi öğleden sonra kulübün hesaplarını devralan uzman mali denetim ekibi, çalışmalarına devam ederken incelemeler tüm hızıyla sürüyor. 
22 MİLYON BORÇ  
Uzman ekibin hesapları mercek altına almasıyla eski borçlardan dolayı Samsunspor un 30 a yakın icra dosyasının bulunduğu ortaya çıktı. Ayrıca geçmiş sezonlarda forma giyen oyuncuların yanı sıra mevcut kadrodaki futboculara da yaklaşık 22 milyon lira borç olduğu belirtildi. Erkut Tutu başkanlığındaki yeni yönetim ise sorunları aşabilmek için çalışmalarına devam ederken ödeme planı hazırladıkları öğrenildi. Bilindiği üzere Başkan Tutu, kongrede uzman bir ekibe hesapları incelettireceklerini söylemişti. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

1 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

2 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

3 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Terminalde şüpheli koli alarmı

4 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

6 Madde bağımlısı ormanlık alanda yangın çıkarttı

Yıllar sonra gelen 3. lig binlerce Kırşehirliyi sokağa döktü

7 Yıllar sonra gelen 3. lig binlerce Kırşehirliyi sokağa döktü