SAMULAŞ’TA UITP ÇALIŞTAYI

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği(UITP) Samulaş’ta çalıştay düzenledi. \r\n

SAMULAŞ’TA UITP ÇALIŞTAYI
UITP Eğitim Bölümü Başkanı Kaan Yıldızgöz tarafından düzenlenen çalıştayda katılımcılara UITP hakkında geniş bir bilgilendirilme yapıldı. UITP tarafından toplu taşımla ilgili sürdürülmekte olan projeler, kongre, seminer ve eğitimler, dijital dokümantasyon destekleri hakkında bilgi aktarıldı.
1885 yılında kurulan, 92 farklı ülkeden toplu taşımacılık işletmecileri, merkezi idareler, yerel yönetimler, endüstri kuruluşları, araştırma merkezleri, akademisyenler ve danışmanlardan oluşan ve dünya genelinde bin 300 den fazla kurumun üyesi olduğu Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği, toplu taşımacılık sektörünün dünyadaki en büyük kuruluşu olma özelliğini taşıyor. Merkezi Brüksel’de bulunan UITP’nin; Dubai, Moskova, İstanbul, Roma, Sao Paulo, Fildişi Sahilleri, Bangalore, Hong Kong ve Canberra’da ofisleri yer alıyor.
Çalıştayla ilgili açıklama yapan UITP Eğitim Bölümü Başkanı Kaan Yıldızgöz, Samsun’da toplu taşımacılık alanında ciddi projelerin hayata geçirildiğini ve yeni projeler üzerinde çalışıldığını, toplu taşımacılığın en büyük küresel çatısı olan UITP olarak Samsun’daki çalışmalara katkı koymak istediklerini açıkladı.
Samulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan ise, Samulaş A.Ş.’nin UITP’ye üye kuruluş olduğunu, UITP’nin sahip olduğu bilgi birikiminden ve uluslararası iletişim ağından faydalanmak arzusunda olduklarını, UITP ile ilk kez düzenlenen çalıştayla birlikte kurumsal çalışmaların çeşitlenerek artacağını söyledi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Playstation oynamıyoruz

1 Playstation oynamıyoruz

Samsun'da FETÖPDY operasyonu, 16 gözaltı

2 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu, 16 gözaltı

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

3 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu: 'Çantada keklik değil'

Samsunspor'da sakatlık şoku

4 Samsunspor'da sakatlık şoku

Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

5 Kenan İmirzalıoğlu'nun tahammülü yok! Arda Turan'ı sildiriyor

Psikolojik yorgunluk

6 Psikolojik yorgunluk...

Maçın günü değişmedi

7 Maçın günü değişmedi

Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

8 Samsun'da FETÖ şüphelileri hakim karşısında

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

9 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Samsun ikinci üniversiteyi taşır

10 Samsun ikinci üniversiteyi taşır