HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hizmetlerini ilçenin dört bir yanına eşit şekilde ulaştırdıklarını belirterek, “En merkezi mahalle de en uzak mahalle de aynı hizmeti alıyor. Bizim anlayışımız içerisinde hizmet eşitsizliğine yer yok” dedi\r\n

HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Meyvalı Mahallesi ni ziyaret ederek hem Hayır Çarşısı nın yeni mağazasını açtı hem de mahalle sakinleriyle bir araya gelerek çalışmalardan bahsetti. Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri ve AK Parti Atakum İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği programda konuşan Başkan Taşçı, belediyecilik anlayışlarında hizmet eşitsizliğine yer olmadığını kaydetti. 
AYRIM YAPMAK YOK 
Meyvalı Mahallesi nde ilk olarak Hayır Çarşısı mağazasını açan Başkan Taşçı, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Hizmeti en iyi şekilde ulaştırırken bir mahalleyi başka bir mahalleden önde tutmak bizim anlayışımızda yok. Öyle ki en merkezi konumdaki mahallemize ne hizmet veriliyorsa en uzaktaki mahallemizde de aynı hizmetin verilmesi için çalışıyoruz. Hizmet eşitsizliği denilen ve yıllarca birçok yerleşim yerimizi hizmetten mahrum bırakan anlayışa bizde yer yok.”
TURİZMDE ATAK YILI
Hayır Çarşısı mağazasının açılışının ardından mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Taşçı, 2015 yılı projelerinden bahsetti. Taşçı, “Her alanda kapsamlı projeleri hayata geçireceğiz. 2015 turizmde atak yılı olacak. Ayrıca sosyal, kültürel ve istihdama dayalı çok sayıda çalışmaya imza atacağız. Atakum da yaşayan halkımız artık geleceğe daha büyük umutla bakıyor. Bunun sürekliliği için durmadan, duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
TEK TEK NOT ALDI
Mahalle sakinlerine ‘Sizin istediğiniz, şöyle bir çalışma da olsa dediğiniz bir konu var mı?’ diye soran Başkan Taşçı, iletilen önerileri ve talepleri bizzat kendisi not aldı. Taşçı, Atakum Belediyesi nin hizmetlerinden faydalanan halkın bu hizmetlere yön vermesi kadar normal bir şey yok. Halkın ne istediğini ancak halka sorarak öğrenebilirsiniz. Bu anlamda soruyor, not alıyor, çalışmalarımıza halkımızın da fikri katkılarıyla yön veriyoruz” dedi.

src=
Taşçı, Hayır Çarşısı açılışı öncesi engelli bir gence böyle yardım etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

1 Belediye başkanına müzik aleti çaldırdılar

18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

2 18 yaşındaki Aybüke'ye, yolun karşısına geçerken otomobil çarptı

Bu otomobilden sağ çıktı

3 Bu otomobilden sağ çıktı

Hadise ve Mümin Sarıkaya 6 Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

4 Hadise ve Mümin Sarıkaya 6. Kardeş Kültürler Festivali'nde sahne aldı

Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

5 Otomobilin çarptığı kadın hayatını kaybetti

Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

6 Niğde'de aynı anda iki ayrı kaza: 4 yaralı

Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et

7 Bakan Çavuşoğlu ABD'de tutuklu bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı ziyaret et