SAMSUN VİZYONA KAVUŞACAK

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Yılmaz Hocaoğlu, Kentimizin dinamiklerini hayata geçirmek için aday oldum. İnşallah delegelerimizin destekleri ile Samsun u Yeni Türkiye nin vizyon sahibi kenti yapacağız dedi\r\n

SAMSUN VİZYONA KAVUŞACAK
AK Parti 5. Olağan Genel Kongresi nde İl Başkanı adaylığını önceki gün yaptığı basın toplantısı ile açıklayan Yılmaz Hocaoğlu, ilk ziyaretini MÜSİAD Samsun Şubesi ne gerçekleştirdi.
ORTAK AKIL PROJELERİ 
Samsun için farklı projelerin çizilmesi gerektiğini hissettiği için AK Parti İl Başkanlığı na aday olduğunu belirten Hocaoğlu, Samsun da AK Parti ye gönül vermiş üye ve delegelerimizle  yaptığımız istişarelerle aday oldum. Şehrimizin bir çok dinamikleri olmasına rağmen maalesef hayata geçirilemiyor. Kentimizin müteşebbisleri ile bu dinamikleir hayata geçirmeliyiz. Bunların arasında sizler gibi işadamları dernekleri var. Sizlerle Samsun için ortak akıl projelerini hayata geçirmeyi düşünüyorum diye konuştu.
ULAŞILABİLİR İL BAŞKANI OLACAĞIM
Kimseyi ötekileştirmeden, herkese kucak açacak ve ulaşılabilir bir il başkanı olmak için aday olduğunu ifade eden Hocaoğlu, Kentimizde yerel yönetimlerle istişareler yaparak projeleri hayata geçireceğim. Ayrıca Samsun da yaşanan siyasilere ulaşılamıyor algısını ortadan kaldıracağım. Teşkilatımız ve Samsun bize güvenirse biz de kentimize yatırımlarının yapılması için tüm gücümüzü bu yönde seferber edeceğiz dedi.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şube Başkanı Erkan Malkoç ise, 
ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, AK Parti İl Başkanı Adayı Yılmaz Hocaoğlu na başarı diledi. Malkoç, Eski Türkiye nin son kalıntı şehri Samsun un Yeni Türkiye de de en çok söz edilen kent olmasını temenni ediyorum. Yeni Türkiye ile olumsuzlukları kırmalıyız. Bu süreçte Samsun un farklılığını tüm ülkeye göstermeliyiz diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da alkollü mekan yandı

1 Samsun'da alkollü mekan yandı

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

2 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

3 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Yankaya bakalım mı bankaya?..

4 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

6 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

7 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

8 Samsun'da kokain sevkiyatına darbe! Narkotik affetmedi...

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

9 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Elini kıyma makinesine kaptırdı

10 Elini kıyma makinesine kaptırdı