AK SARAY DEVLETİN DEĞİL MİLLETİN

Memleketi Samsun da bazı ziyaretlerde bulunan Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Genel Başkanı Ahmet Akça, Cumhurbaşkanlığı sarayı devletin değil milletin köşküdür dedi \r\n

AK SARAY DEVLETİN DEĞİL MİLLETİN
Samsun ve ilçelerinde bir dizi ziyaretler düzenleyen Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Genel Başkanı Ahmet Akça, Milli İrade Platformu üyesi olarak yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı nı ziyaret ettiklerini söyledi.
HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
ÖZDER Genel Başkanlığı görevinin yanı sıra Milli İrade Platformu üyesi olduğunu belirten Akça, Cumhurbaşkanlığı Sarayı na milletin iradesini temsilen gittik. Milli İrade Platformu 17-25 Aralık sürecinde milli iradeye yapılmaya çalışılan paralel darbeye karşı sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek milli bir duruş sergiledi. Bu süreçte toplumun her kesimini kuşatan sivil toplum temsilcileri ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza tam desteğimizi belirtmiştik. Çünkü biz millet olarak artık meselenin farkındaydık. Meselenin farkında olmak demek, birilerinin maşası olmamak demektir. Meselenin farkında olmak, millet olarak iradeye ve idareye sahip olmak demektir. Meselenin farkında olmak, halkın iradesi ile iktidara gelenlerin; gazete manşetleriyle, düdük sesleriyle gitmelerine izin vermemek demektir. Meselenin farkında olmak, büyük bir medeniyet geçmişine sahip olunduğunun bilincinde olmak ve yepyeni medeniyet ufkuna sahip olmak demektir. Millet artık meselenin farkındadır. Türkiye’de hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak dedi.
ÇANKAYA DEVLETİN, AK SARAY MİLLETİN 
Yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı na davet edilen ÖZDER Genel Başkanı Ahmet Akça, Bu süreçte sergilenen milli duruşu ve verilen desteği takdir etmek ve milletle milletin evinde kucaklaşmak için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizleri Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na davet etmiştir. Cumhurbaşkanımız bizleri sarayda son derece samimi bir ortamda karşılamış ve sarayın bundan böyle Çankaya Köşkü gibi devletin değil, milletin köşkü olduğunu benimsetmiştir diye konuştu.
TÜRKİYE YE LAYIK SARAY
Cumhurbaşkanlığı Sarayı nda kendilerini son derece rahat hissettiklerini ifade eden Akça, Saray son derece zarif, estetik, sade, hiçbir abartıya kaçılmadan yapılmış ve yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Yeni Türkiye vizyonuna uygun, ancak her şeyin yerli yerinde yeteri kadar kullanılarak inşa edilmiş olması ve tam anlamıyla Türkiye Cumhuriyeti ne layık bir saray olması bizleri gururlandırdı dedi.

Ümit CEYLAN EN ÇOK OKUNANLAR

Kaza kurşunu şehit etti

1 Kaza kurşunu şehit etti

Dilencilerin iftar sonrası hasılatı ' 285 lira'

2 Dilencilerin iftar sonrası hasılatı ' 285 lira'

Gümüşhane'de kurumlararası 4.halı saha turnuvası başladı

3 Gümüşhane'de kurumlararası 4.halı saha turnuvası başladı

Hakkari'de patlama sesi duyuldu

4 Hakkari'de patlama sesi duyuldu

Çağrı merkezi çalışanları akşam yemeğinden zehirlendi

5 Çağrı merkezi çalışanları akşam yemeğinden zehirlendi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 'Yeni yönetim sistemi ile Türkiye Cumhuriyet artı

6 Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 'Yeni yönetim sistemi ile Türkiye Cumhuriyet artı

Tatvan'da şehit ve gazi yakınlarına yönelik iftar yemeği verildi

7 Tatvan'da şehit ve gazi yakınlarına yönelik iftar yemeği verildi

Kdz. Ereğli Kaymakamlığı şehit aileleri ve gazilere iftar

8 Kdz. Ereğli Kaymakamlığı şehit aileleri ve gazilere iftar

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, kadın STK temsilcileriyle iftarda bir araya geldi

9 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, kadın STK temsilcileriyle iftarda bir araya geldi

Kızılcahamam'da kilit taşı döşemeleri başlatıldı

10 Kızılcahamam'da kilit taşı döşemeleri başlatıldı