AK SARAY DEVLETİN DEĞİL MİLLETİN

Memleketi Samsun da bazı ziyaretlerde bulunan Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Genel Başkanı Ahmet Akça, Cumhurbaşkanlığı sarayı devletin değil milletin köşküdür dedi \r\n

AK SARAY DEVLETİN DEĞİL MİLLETİN
Samsun ve ilçelerinde bir dizi ziyaretler düzenleyen Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) Genel Başkanı Ahmet Akça, Milli İrade Platformu üyesi olarak yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı nı ziyaret ettiklerini söyledi.
HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
ÖZDER Genel Başkanlığı görevinin yanı sıra Milli İrade Platformu üyesi olduğunu belirten Akça, Cumhurbaşkanlığı Sarayı na milletin iradesini temsilen gittik. Milli İrade Platformu 17-25 Aralık sürecinde milli iradeye yapılmaya çalışılan paralel darbeye karşı sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek milli bir duruş sergiledi. Bu süreçte toplumun her kesimini kuşatan sivil toplum temsilcileri ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımıza tam desteğimizi belirtmiştik. Çünkü biz millet olarak artık meselenin farkındaydık. Meselenin farkında olmak demek, birilerinin maşası olmamak demektir. Meselenin farkında olmak, millet olarak iradeye ve idareye sahip olmak demektir. Meselenin farkında olmak, halkın iradesi ile iktidara gelenlerin; gazete manşetleriyle, düdük sesleriyle gitmelerine izin vermemek demektir. Meselenin farkında olmak, büyük bir medeniyet geçmişine sahip olunduğunun bilincinde olmak ve yepyeni medeniyet ufkuna sahip olmak demektir. Millet artık meselenin farkındadır. Türkiye’de hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak dedi.
ÇANKAYA DEVLETİN, AK SARAY MİLLETİN 
Yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı na davet edilen ÖZDER Genel Başkanı Ahmet Akça, Bu süreçte sergilenen milli duruşu ve verilen desteği takdir etmek ve milletle milletin evinde kucaklaşmak için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bizleri Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na davet etmiştir. Cumhurbaşkanımız bizleri sarayda son derece samimi bir ortamda karşılamış ve sarayın bundan böyle Çankaya Köşkü gibi devletin değil, milletin köşkü olduğunu benimsetmiştir diye konuştu.
TÜRKİYE YE LAYIK SARAY
Cumhurbaşkanlığı Sarayı nda kendilerini son derece rahat hissettiklerini ifade eden Akça, Saray son derece zarif, estetik, sade, hiçbir abartıya kaçılmadan yapılmış ve yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Yeni Türkiye vizyonuna uygun, ancak her şeyin yerli yerinde yeteri kadar kullanılarak inşa edilmiş olması ve tam anlamıyla Türkiye Cumhuriyeti ne layık bir saray olması bizleri gururlandırdı dedi.

Ümit CEYLAN EN ÇOK OKUNANLAR

Aldığı mutlu haber ölümüne sebep oldu

1 Aldığı mutlu haber ölümüne sebep oldu

Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu Samaras'tan yakındı

2 Samsunspor Teknik Direktörü İpekoğlu Samaras'tan yakındı

Karadeniz'den 25 kiloluk levrek çıktı

3 Karadeniz'den 25 kiloluk levrek çıktı

Samsun'da tarım aracına otomobil çarptı: 1 ölü

4 Samsun'da tarım aracına otomobil çarptı: 1 ölü

YEDAŞ'a ateş püskürdü! Bu ihmalin telafisi olmaz

5 YEDAŞ'a ateş püskürdü! Bu ihmalin telafisi olmaz

Traktörün altında can verdi

6 Traktörün altında can verdi

Samsunspor fırsat tepti

7 Samsunspor fırsat tepti

'Çaycı Hüseyin' tribünleri coşturdu

8 'Çaycı Hüseyin' tribünleri coşturdu

Karaaslan'dan Erdoğan'a yatırım brifingi

9 Karaaslan'dan Erdoğan'a yatırım brifingi

Üçü de sahada

10 Üçü de sahada