Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

GALİP ÖZTÜRK E DESTEK ÇIĞ GİBİ

Metro Holding A.Ş Onursal Başkanı Galip Öztürk’ün yeniden adil şekilde yargılanması için başlatılan imza kampanyasına destek çığ gibi büyüyor\r\n

GALİP ÖZTÜRK E DESTEK ÇIĞ GİBİ
Metro Holding A.Ş Onursal Başkanı Galip Öztürk’ün ve çalışma arkadaşlarının yeniden yargılanmasına destek amacıyla Metro Turizm Çarşamba İşletmecisi Cemalettin Durmuş tarafından başlatılan imza kampanyasına katkı sağlayanların sayısı hızla artıyor.
ADİL YARGILAMA İSTİYORUZ
Havza Otobüs Havza Terminali ve Metro Turizm İşletmecisi Bekir Sabri Turan, terminal esnafı ve Havzalılar Çarşamba Otogarına gelerek kampanyaya destek verdi. İmza kampanyasını başlatan Metro Turizm Çarşamba İşletmecisi Cemalettin Durmuş’unda hazır bulunduğu töreninde Bekir Sabri Turan, “Sayın Galip Öztürk’ün yeniden Adil yargılanmasını istiyoruz “ dedi.
Durmuş ise, başta  Samsun ve Çarşamba, olmak üzere çevre il ve ilçelerinden imza kampanyasına yoğun katılımın devam ettiğini, 300 bin imzayı aştıklarını söyledi.
KAR-KIŞ DEMEDİLER
Metro Turizm Çarşamba İşletmecisi Cemalettin Durmuş, Havzalı kardeşlerimiz,Sayın Galip Öztürk sevgisi sadece Ayvacık, Çarşamba, Salıpazarı ve Terme den ibaret değil demişler ve otobüslerle kar-kış demeden bu tatil gününde zamanlarını ayırıp Havza Metro İşletmecileri Bekir ve Mustafa Turan öncülüğünde kalkıp Çarşamba ya kadar geldiler. Kendileri Galip Bey in sonuna kadar yanına olduklarını, bu dava sonuçlanana kadar yanında olacaklarını dile getirdiler ve imzalarını attılar. Havzalı kardeşlerimize gösterdikleri bu duyarlı davranıştan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

61 ilin emniyet müdürü değişti

1 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

2 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

Samsunsporda forma gençlerde

3 Samsunspor'da forma gençlerde

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

4 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Kıymet bilmek

5 Kıymet bilmek...

Samsunda engellilerden nezaket tepkisi

6 Samsun'da engellilerden 'nezaket' tepkisi

Bahçeşehirde Cumhuriyet Bayramı coşkusu

7 Bahçeşehir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Samsunsporda kafalar karıştı

8 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Samsunsporda Canberk şoku

9 Samsunspor'da Canberk şoku!

Özel Haber İsmet Arzuman Eskişehirspor profesyonel davranmadı

10 (Özel Haber) İsmet Arzuman: 'Eskişehirspor profesyonel davranmadı'