ALTIN DAN SİTEM

Kendisini istifaya davet eden bazı taraftarlarla gerginlik yaşayan Altın, Demek ki ne yaparsanız yapın hiç bir şey farketmiyor. Her şey neticeye bağlı. Biz emek veriyoruz. Yaşadıklarımızı herkes biliyor. Maalesef saygı yok. Buna üzülüyorum. Yönetimime ga

ALTIN DAN SİTEM
TARAFTARLARLA GERGİNLİK 
Samsunspor Teknik Direktör Erhan Altın, Altınorduspor maçının ardından kendisini istifaya davet eden maraton tribünündeki bazı taraftarların yanına gitti. Maç sonrası son derece üzgün olan Altın ı önce yardımcıları ve kaptan Musa Aydın sakinleştirmeye çalıştı. Ancak tribüne doğru giden Altın, taraftarlarla diyalog içerisine girdi. Tecrübeli teknik adamı Futbol Şube Sorumlusu metin Ateş, Sportif Menajer Coşkun Zeren, yardımcı antrenör Galip Gündoğdu, o bölgeden uzaklaştırdı. 
EMEĞE SAYGI YOK 
Basın toplantısında ise Erhan Altın a bu durum soruldu. Taraftarın düşüncesine saygı gösterdiğini dile getiren Altın, şunları söyledi: Burada bir emek var arkadaşlar. Demek ki ne yaparsanız yapın hiç bir şey farketmiyor. Her şey neticeye bağlı. Daha bir kaç maç öncesine kadar burada alkışlandık. İnsanın vermiş olduğu emek ve hizmete malesef bu ülkede saygı yok. Buna üzülüyorum. Biz emek veriyoruz. Yaşadıklarımızı sizler çok iyi biliyorsunuz. Hiç sorun değil. Ben onlara saygı gösteriyorum.  
YÖNETİMDEN ÖZÜR DİLİYORUM 
Tabii ki istifa etmemi isteyebilirler, önemli değil. Biz yolumuza devam edeceğiz. Samsunspor hepimizin kulübü. Biz burada başarıyı yakalamak için varız. İnşallah bu ikinci devreden itibaren yapacağımız hamlelerle birlikte taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz. Bir üzüntüm daha var. Yönetimime bu galibiyeti hediye edecektik ama olmadı. Onlardan da özür diliyoruz.  
ONLARI KAALE ALMIYORUM 
Sosyal medyada kendisiyle ilgili çıkan çıkan çeşitli haberler üzerine yöneltilen soruya ise Altın, şöyle cevap verdi: Siz sosyal medyaya bakmayın. Sosyal medyada herşey yazılıyor, çiziliyor. Çocukların eğlencesi o. Onlar kendilerine bi dünya kurmuşlar ve o dünyanın içinde birbirleriyle sohbet, muhabbet ediyorlar. Ben onları hiç kaale almıyorum. Bizi seven var sevmeyen var. Bu nedenle sosyal medyadakiler herşeyi yazabilir. Ancak biz bizi sevene de sevmeyene de saygı gösteriyoruz. Bizim mesleğimiz bu saygı göstermek zorundayız.  
ZİNCİRLERİN HALKASI KOPMAMALI 
Varsa sosyal medyada yazıldığı gibi şeyler söyleyin arkadaşlar. Eğer aileysek siz de bana söyleyin. Ben sizleri kendimden hiç ayırt etmiyorum. Başarıda da başarısızlıkta da sizlerde varsınız. Herkesin emeği var burada. Biz aileysek, bir zincir isek bu zincirin halkasını hep birlikte sağlam tutmak zorundayız.  
KULÜP HANCI HERKES YOLCU  
Bu halkanın içerisinden bir tane zincir koparsa, zincirlerin hepsi dağılır. Burası Samsunspor Kulübü. Büyük camia. Samsun un markası, sosyal olgusu buna hep birlikte sahip çıkacağız. Bu kulüp hancıdır, herkes yolcu. Herkes gelip geçiyor. Buraya hizmet verenlere baktığmızda da öyle. Hizmetler boşuna verilmiyor Herkes saygı göstermek zorunda.
MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYA


EN ÇOK OKUNANLAR

Boluspor, İsmail Haktan Odaşı'nın sözleşmesini feshetti

1 Boluspor, İsmail Haktan Odaşı'nın sözleşmesini feshetti

Oğluna uyuşturucu taşıtan baba tutuklandı

2 Oğluna uyuşturucu taşıtan baba tutuklandı

Beş gündür haber alınamayan şahıs evinde ölü bulundu

3 Beş gündür haber alınamayan şahıs evinde ölü bulundu

Öfkeli baba öz kızını dört yerinden bıçakladı

4 Öfkeli baba öz kızını dört yerinden bıçakladı

Silvan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaparken Yakalanan Emniyet Müdürü Tutuklandı

5 Silvan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaparken Yakalanan Emniyet Müdürü Tutuklandı

Otomobil kanala devrildi: 2 yaralı

6 Otomobil kanala devrildi: 2 yaralı

11 yaşındaki SMA hastası Arda yaşam mücadelesini kaybetti

7 11 yaşındaki SMA hastası Arda yaşam mücadelesini kaybetti

Damperi açılan tır yönlendirme tabelalarını yıktı

8 Damperi açılan tır yönlendirme tabelalarını yıktı

Silvan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaparken Yakalanan Emniyet Müdürü Tutuklandı

9 Silvan'da Tarihi Eser Kaçakçılığı Yaparken Yakalanan Emniyet Müdürü Tutuklandı

İzmir Kemeraltı'nda çıkan yangın paniğe neden oldu

10 İzmir Kemeraltı'nda çıkan yangın paniğe neden oldu