OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI

Ulusoy firmasına ait yolcu otobüsüyle Bursa dan Samsun a gelen Necdet Akan, özel evrak ve ziynet eşyalarının içinde bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti\r\n

OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI
Samsun a gelmek için Ulusoy otobüs firmasına ait Bursa-Trabzon seferini yapan 61 S 0004 plakalı otobüse binen Necdet Akan, aracın içinde özel evrak ve ziynet eşyalarının bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti.
Hırsızlık olayını Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde fark ettiğini belirten Akan Firma yetkilileri ve çalışanları, karakoldan zabıt tutturmama rağmen yardımcı olmadılar. AŞTİ Terminali ne kadar çantamın yanımda olduğunu biliyorum. Daha sonra gece 1 gibi uyudum  Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde geldiğimizde uyandım ve otobüsten inmek için kabanımı giyerken çantamın yerinde olmadığını farkettim. Çantamın çalındığını şoför ve mauvinlere söyledim, raf ve kaltuk aralarında çantamı aradılar ama bulamadılar dedi.
Otobüs içerisinde kimseden şühelenmediğini ifade eden Akan, Otobüs mola verdiğinde çantam yanımdaydı. Ankara Otogarı nda otobüstem inenler ve binenler oldu. Çorum a geldiğimizde arkadan birisinin çarpması nedeniyle kolduğumun sallamasıyla uyandım. Arkaya baktığımda 18, 20 yaşlarında bir bayanın oturduğunu farkettim. Daha sonra Samsun Otogarı nda çantamı çalındığını farkedince otobüs şoförünü aradım. Otobüs şoförü beni tanımadığı için telefonumu açtığında Abi emaneti teslim ettik dedi. Daha sonra şoföre bayanları sordum ve bana Samsun da indiğini söyledi. Çantamı çalan ve mal güvenliğimi sağlamayan Ulusoy otobüs firmasından şikayetçiyim. Bu nedenle Samsun Cumhuriyet Savcılığı na suç duyurusunda bulundum diye konuştu.

Mert Volkan GÜN


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a şehit ateşi düştü

1 Samsun'a şehit ateşi düştü

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

2 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

3 Büyük ikramiye Samsun'a çıktı

Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

4 Şehit pilotun acı haberi Samsun'daki baba ocağına ulaştı

Samsunspor'a sponsor aranıyor

5 Samsunspor'a sponsor aranıyor

Başkanın inadı...

6 Başkanın inadı...

Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

7 Samsunlu şehit Nevşehir'den uğurlandı

Su krizi yaşanabilir

8 Su krizi yaşanabilir

Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

9 Film sahnelerini aratmayan araç kovalaması

Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası

10 Samsunspor'a 15 Bin TL para cezası