OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI

Ulusoy firmasına ait yolcu otobüsüyle Bursa dan Samsun a gelen Necdet Akan, özel evrak ve ziynet eşyalarının içinde bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti\r\n

OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI
Samsun a gelmek için Ulusoy otobüs firmasına ait Bursa-Trabzon seferini yapan 61 S 0004 plakalı otobüse binen Necdet Akan, aracın içinde özel evrak ve ziynet eşyalarının bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti.
Hırsızlık olayını Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde fark ettiğini belirten Akan Firma yetkilileri ve çalışanları, karakoldan zabıt tutturmama rağmen yardımcı olmadılar. AŞTİ Terminali ne kadar çantamın yanımda olduğunu biliyorum. Daha sonra gece 1 gibi uyudum  Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde geldiğimizde uyandım ve otobüsten inmek için kabanımı giyerken çantamın yerinde olmadığını farkettim. Çantamın çalındığını şoför ve mauvinlere söyledim, raf ve kaltuk aralarında çantamı aradılar ama bulamadılar dedi.
Otobüs içerisinde kimseden şühelenmediğini ifade eden Akan, Otobüs mola verdiğinde çantam yanımdaydı. Ankara Otogarı nda otobüstem inenler ve binenler oldu. Çorum a geldiğimizde arkadan birisinin çarpması nedeniyle kolduğumun sallamasıyla uyandım. Arkaya baktığımda 18, 20 yaşlarında bir bayanın oturduğunu farkettim. Daha sonra Samsun Otogarı nda çantamı çalındığını farkedince otobüs şoförünü aradım. Otobüs şoförü beni tanımadığı için telefonumu açtığında Abi emaneti teslim ettik dedi. Daha sonra şoföre bayanları sordum ve bana Samsun da indiğini söyledi. Çantamı çalan ve mal güvenliğimi sağlamayan Ulusoy otobüs firmasından şikayetçiyim. Bu nedenle Samsun Cumhuriyet Savcılığı na suç duyurusunda bulundum diye konuştu.

Mert Volkan GÜN


EN ÇOK OKUNANLAR

SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

1 SAMSUNSPOR'DA SÜRPRİZ GELİŞME

Samsunspor'da tedarikçi bulundu

2 Samsunspor'da tedarikçi bulundu

Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

3 Samsunspor'dan açıklama: 'Lütfen değiştirin'

Karadeniz'e yeni stad

4 Karadeniz'e yeni stad

Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

5 Samsunspor'da Taner Taşkın dönemi: '3. apoleti Samsun'da takacağım'

Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

6 Samsunspor'da yeni teknik direktör imzayı atıyor

Samsunspor'da uzun mesai

7 Samsunspor'da uzun mesai

Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

8 Samsun'da alkollü sürücü dehşeti: 5 yaralı

Enes'in sözleşmesi uzatıldı

9 Enes'in sözleşmesi uzatıldı

Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu

10 Atatürk'ün kayıp çantası Karadeniz'de bulundu