OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI

Ulusoy firmasına ait yolcu otobüsüyle Bursa dan Samsun a gelen Necdet Akan, özel evrak ve ziynet eşyalarının içinde bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti\r\n

OTOBÜSTE HIRSIZLIK İDDİASI
Samsun a gelmek için Ulusoy otobüs firmasına ait Bursa-Trabzon seferini yapan 61 S 0004 plakalı otobüse binen Necdet Akan, aracın içinde özel evrak ve ziynet eşyalarının bulunduğu çantasının çalındığını iddia etti.
Hırsızlık olayını Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde fark ettiğini belirten Akan Firma yetkilileri ve çalışanları, karakoldan zabıt tutturmama rağmen yardımcı olmadılar. AŞTİ Terminali ne kadar çantamın yanımda olduğunu biliyorum. Daha sonra gece 1 gibi uyudum  Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali nde geldiğimizde uyandım ve otobüsten inmek için kabanımı giyerken çantamın yerinde olmadığını farkettim. Çantamın çalındığını şoför ve mauvinlere söyledim, raf ve kaltuk aralarında çantamı aradılar ama bulamadılar dedi.
Otobüs içerisinde kimseden şühelenmediğini ifade eden Akan, Otobüs mola verdiğinde çantam yanımdaydı. Ankara Otogarı nda otobüstem inenler ve binenler oldu. Çorum a geldiğimizde arkadan birisinin çarpması nedeniyle kolduğumun sallamasıyla uyandım. Arkaya baktığımda 18, 20 yaşlarında bir bayanın oturduğunu farkettim. Daha sonra Samsun Otogarı nda çantamı çalındığını farkedince otobüs şoförünü aradım. Otobüs şoförü beni tanımadığı için telefonumu açtığında Abi emaneti teslim ettik dedi. Daha sonra şoföre bayanları sordum ve bana Samsun da indiğini söyledi. Çantamı çalan ve mal güvenliğimi sağlamayan Ulusoy otobüs firmasından şikayetçiyim. Bu nedenle Samsun Cumhuriyet Savcılığı na suç duyurusunda bulundum diye konuştu.

Mert Volkan GÜN


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

1 Samsunspor başkanı Tutu, kafa karıştırıyor

Kadroda önemli eksikler

2 Kadroda önemli eksikler

 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

3 Samsun'da 'o kaza'dan acı haber

İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

4 İşte Beşir'in Samsunspor'da oynamama nedeni?

Mesut Yılmaz'ın oğlu intihar etti

5 Mesut Yılmaz'ın oğlu intihar etti

Samsun'da 'Karabaş' kaçarak kurtuldu

6 Samsun'da 'Karabaş' kaçarak kurtuldu

İşte derbi istatistikleri

7 İşte derbi istatistikleri

Derbide 44. randevu

8 Derbide 44. randevu

Adalet Bakanı Gül Samsun'da

9 Adalet Bakanı Gül Samsun'da

Külliyen zarar...

10 Külliyen zarar...