İŞTE BÜYÜK PLAN

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü nün büyük planını Haber Gazetesi ortaya çıkarıyor. Kulübün, önümüzdeki yıl için Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ndeki Orduspor ile Basketbol Erkekler 1. veya 2. Ligi nden bir kulübün isim hakkını almayı

İŞTE BÜYÜK PLAN
GAZETEMİZ ULAŞTI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü, erkek basketbol ve kadın voleybol takımları kurarak şehirde salon sporlarına ilgiyi artırmak için yola çıkmıştı. Her iki branşta da bölgesel ligden yola başlayan Anakent Spor Kulübü nün ise planlarının daha büyük olduğu öğrenildi. Gazetemiz, Anakent Spor Kulübü nün bu planlarına ulaştı. Kulüp, kadın ve erkek basketbol ile kadın voleybol liglerinde en üst veya bir alt ligden takımların isim hakkını almayı planlıyor. 
ORDUSPOR ALINACAK
Basketbol camiasında da artık konuşulmaya başlanılan bu konuda, kulüp yönetiminin ilk temaslarda da bulunduğu öğrenildi. Kulüp, önümüzdeki sezon için Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi ndeki Orduspor un isim hakkını almak için görüşmelere başladı. İlk görüşmelerin olumlu geçtiği belirtildi. Ayrıca yine Erkekler Basketbol 1. Ligi veya 2. Ligi nden kulüp isim hakkını satmayı düşünen takımlarla da temasa geçildiği öğrenildi. 
VOLEYBOLDA DA ARAYIŞ SÜRÜYOR
Bu büyük oluşumda da başına şu anda erkek basketbol takımı Başantrenörü Caner Yıllar ın koordinatör olarak takımların getirileceği belirtiliyor. Şu anda Bölgesel Lig de mücadele eden erkek basketbol takımı da bu yıl eğer 3. Lig e çıkmayı başarırsa, kulübün pilot takımı olarak yoluna devam edecek. Ayrıca voleybolda da kulüp isim hakkı alınması gündemde. Bu branş için görevlendirilen Voleybol İl Temsilcisi Suat Koçer, hem takımı bölgesel lige hazırlıyor, hem de satın alınabilecek kulüp arıyor. 

Selçuk KAYA / ÖZEL HABER


EN ÇOK OKUNANLAR

Sokak hayvanları annesiz kaldı

1 Sokak hayvanları annesiz kaldı

Samsun'da otelde cinayet şüphesi

2 Samsun'da otelde cinayet şüphesi

Ayite'ye iki talip

3 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

4 Bu ikili listede

Samsun milletvekili seçim sonuçları

5 Samsun milletvekili seçim sonuçları

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

6 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

7 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Türkiye geneli milletvekili seçim sonuçları

8 Türkiye geneli milletvekili seçim sonuçları

Samsun cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları

9 Samsun cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları

Türkiye geneli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları

10 Türkiye geneli Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları