ALTIN KADRAJ HABER E

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından düzenlenen Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri yarışmasında birincilik ödülünü Haber Gazetesi Muhabiri Onur Erol aldı \r\n

 ALTIN KADRAJ HABER E
Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü ile Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen, Kadrajınızdan Piazza konulu Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya, Objektif Samsun rumuzu ile katılan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, çektiği fotoğrafla birinci seçildi. 
Piazza AVYM’de düzenlenen sergi açılışı ve ödül törenine Vali Yardımcısı Metin Borazan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Eker, OMÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç Dr. Ömer Çakın, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Tahsin Bayar, Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Sezgin, Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir ve basın mensupları katıldı. 
ETKİNLERİMİZ DEVAM EDECEK
Ödül töreni öncesi konuşma yapan Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, ilk olarak basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Toydemir, Altın Kadraj Ödül töreninin ilkini düzenlediklerini ve bundan sonra da böyle etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Yarışmaya katılanlara teşekkür eden Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ise, “Bu çalışmaların önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğini ümit ediyorum” dedi.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Konuşmalarının ardından dereceye girenler açıklandı. Yarışmada birinci olan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, ödülünü Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ın elinden aldı. Yarışmada İlker Aktaş ikinci, Mustafa Bilik ise üçüncü olurkun, Jüri Özel Ödülü ise İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Gökhan İçkilli ye verildi. Birincilik ödülünü aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Onur Erol, Kendime ve fotoğraflarıma güveniyordum. Bu nedenle de birinci olmayı bekliyordum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim diye konuştu.
Dereceye girenlerden birinci bin, ikinci 750, üçüncü ise 500 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirildi.

Ayşe KUŞCU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

1 Samsun'da tramvay araca çarptı: 1 yaralı

AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

2 AK Parti'li Şahin, Kılıçdaroğlu'na yüklendi

Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

3 Kızılcahamam Emniyetinden zehir tacirlerine ağır darbe

İznik'te şüpheli ölüm

4 İznik'te şüpheli ölüm

Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

5 Keskin'den 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

6 Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kuşadası'nda yapıldı

Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

7 Asker eğlencesi dönüşü feci kaza: 2 ölü, 2 yaralı

Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

8 Bakan Taşlı çocukların bayramını kutladı

Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

9 Kadına yönelik şiddet ile mücadele eğitimi verildi

Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor

10 Düzce Üniversitesi öğrencileri madalyaya doymuyor