ALTIN KADRAJ HABER E

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından düzenlenen Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri yarışmasında birincilik ödülünü Haber Gazetesi Muhabiri Onur Erol aldı \r\n

 ALTIN KADRAJ HABER E
Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü ile Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen, Kadrajınızdan Piazza konulu Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya, Objektif Samsun rumuzu ile katılan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, çektiği fotoğrafla birinci seçildi. 
Piazza AVYM’de düzenlenen sergi açılışı ve ödül törenine Vali Yardımcısı Metin Borazan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Eker, OMÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç Dr. Ömer Çakın, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Tahsin Bayar, Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Sezgin, Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir ve basın mensupları katıldı. 
ETKİNLERİMİZ DEVAM EDECEK
Ödül töreni öncesi konuşma yapan Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, ilk olarak basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Toydemir, Altın Kadraj Ödül töreninin ilkini düzenlediklerini ve bundan sonra da böyle etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Yarışmaya katılanlara teşekkür eden Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ise, “Bu çalışmaların önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğini ümit ediyorum” dedi.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Konuşmalarının ardından dereceye girenler açıklandı. Yarışmada birinci olan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, ödülünü Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ın elinden aldı. Yarışmada İlker Aktaş ikinci, Mustafa Bilik ise üçüncü olurkun, Jüri Özel Ödülü ise İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Gökhan İçkilli ye verildi. Birincilik ödülünü aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Onur Erol, Kendime ve fotoğraflarıma güveniyordum. Bu nedenle de birinci olmayı bekliyordum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim diye konuştu.
Dereceye girenlerden birinci bin, ikinci 750, üçüncü ise 500 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirildi.

Ayşe KUŞCU


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte AK Parti Samsun ilçe belediye başkan adayları

1 İşte AK Parti Samsun ilçe belediye başkan adayları

Erhan Usta: 'Samsun'a aday olabilirim'

2 Erhan Usta: 'Samsun'a aday olabilirim'

MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

3 MHP İlkadım Belediye Başkan aday adayı Necattin Demirtaş: Değerlendireceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun adaylarını açıklıyor

4 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun adaylarını açıklıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun adaylarını açıkladı

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Samsun adaylarını açıkladı

Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

6 Samsun'da 26 bin kişiye yeni iş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da

7 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Samsun'da

Emniyet binasında intihar etti

8 Emniyet binasında intihar etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 'Samsun'a 28,5 katrilyonluk yatırım'

9 Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 'Samsun'a 28,5 katrilyonluk yatırım'

Samsun'a gelen helikopter zorunlu iniş yaptı

10 Samsun'a gelen helikopter zorunlu iniş yaptı