ALTIN KADRAJ HABER E

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından düzenlenen Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri yarışmasında birincilik ödülünü Haber Gazetesi Muhabiri Onur Erol aldı \r\n

 ALTIN KADRAJ HABER E
Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü ile Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen, Kadrajınızdan Piazza konulu Samsun Piazza Altın Kadraj 2014 Ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya, Objektif Samsun rumuzu ile katılan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, çektiği fotoğrafla birinci seçildi. 
Piazza AVYM’de düzenlenen sergi açılışı ve ödül törenine Vali Yardımcısı Metin Borazan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Eker, OMÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç Dr. Ömer Çakın, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Tahsin Bayar, Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği (SAMFAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Sezgin, Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir ve basın mensupları katıldı. 
ETKİNLERİMİZ DEVAM EDECEK
Ödül töreni öncesi konuşma yapan Piazza AVYM Müdürü Necati Ufuk Toydemir, ilk olarak basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Toydemir, Altın Kadraj Ödül töreninin ilkini düzenlediklerini ve bundan sonra da böyle etkinliklere devam edeceklerini söyledi. Yarışmaya katılanlara teşekkür eden Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ise, “Bu çalışmaların önümüzdeki yıllarda da artarak devam edeceğini ümit ediyorum” dedi.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Konuşmalarının ardından dereceye girenler açıklandı. Yarışmada birinci olan Haber Gazetesi Spor Muhabiri Onur Erol, ödülünü Samsun Vali Yardımcısı Metin Borazan ın elinden aldı. Yarışmada İlker Aktaş ikinci, Mustafa Bilik ise üçüncü olurkun, Jüri Özel Ödülü ise İhlas Haber Ajansı Samsun muhabiri Gökhan İçkilli ye verildi. Birincilik ödülünü aldığı için çok mutlu olduğunu belirten Onur Erol, Kendime ve fotoğraflarıma güveniyordum. Bu nedenle de birinci olmayı bekliyordum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim diye konuştu.
Dereceye girenlerden birinci bin, ikinci 750, üçüncü ise 500 TL’lik hediye çeki ile ödüllendirildi.

Ayşe KUŞCU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

3 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsunspor'un rakibi Atakum

6 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

7 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

8 Samsun'da Demir'e yeni görev

Anlamaları zor...

9 Anlamaları zor...

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

10 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu