SİYASETİN NESNESİ DEĞİL ÖZNESİYİZ

AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Bugün partimizin her kademesinde yer alan kadınlar, siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını göstermişlerdir dedi\r\n

SİYASETİN NESNESİ DEĞİL ÖZNESİYİZ
AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, kadın kollarında kongre sürecinin başladığını açıkladı.  AK Parti İl Başkanlığı nda basın açıklaması yapan Özel, kongreden kadınlar olarak güçlenerek çıkacaklarını söyledi.
BAŞARIDA ÖNCÜ GÜCÜZ
Özel, kadınlar olarak siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını savunarak, Bugün 4 milyonu bulan üye sayısı ile Dünya?nın en büyük siyasi örgütlenmelerinden biri olan AK Parti Kadın Kolları; kadınlarımızın sesinin en gür çıktığı platform olmuştur. Partimizin başarısının arkasındaki en önemli güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın Kolları Teşkilatımız; fedakâr, gayretli, istekli ve güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti?nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. Sergilediğimiz birlik beraberlik, emsal olmaktadır. AK Parti; siyasette kadınlara verdiği önemle, kadının konumunu güçlendirmeye yönelik uyguladığı politikalarla kadınlarımızın toplum hayatına daha etkin katılımını hedeflemiştir. 
Bugün partimizin her kademesinde yer alan kadınlar,  siyasetin nesnesi değil öznesi olduklarını göstermişlerdir. Kadının elinin değdiği her alanda değişim yaşandığı göstermişlerdir.  Biz, siyasetin bir takım oyunu olduğunun bilincindeyiz. Biz, birbirimizle değil, takımımızın başarısı için mücadele ediyoruz. Bizim anlayışımız; birbirimizin önünde ya da arkasında olmak değil; yan yana durabileceğimiz bir takım olmaktır. Paylaşmayı, dayanışmayı, sabrı bilen bir takım olabilmektir.
Kadın kolları olarak yapacağımız 4.olağan kongremizden daha da güçlenerek çıkacağız. Birlik ve beraberlik anlayışımın kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edeceğiz diye konuştu.

Mert Volkan GÜN


EN ÇOK OKUNANLAR