İL MİLLİ EĞİTİM DEN SOSYAL EKİBİ

Sosyal Medya Ekibi kuran Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin eğitim öğretimle ilgili fikirlerini alıyor\r\n

İL MİLLİ EĞİTİM DEN SOSYAL EKİBİ
Resmi twitter hesabı olan @samsunmem üzerinden öğrencilere taleplerini soran Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal Medya Ekibi öğrencilerden birbirinden güzel twitler aldı. Resmi twitter hesabı üzerinden Sevgili öğrencilerimiz. 2 gün boyunca hesabımıza yazdığınız bütün twitler teker teker okundu. Birbirinden güzel, esprili ve kaliteli metinlerle karşılaşıldı. Sizler herşeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Şimdi Samsunumuzun okullarını sizlerin sevebileceği ve daha yaşanır hale getirebilmek için neler beklediğinizi öğrenmek istiyoruz. Kişi hak ve hürriyetleri ile ahlâki değerlere ters düşmemek kaydıyla, okullarımızda görmek istediğiniz şeyleri bizlerle buradan paylaşmanızı istiyoruz ifadelerine yer veren Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, aldıkları tüm cevapları değerlendirdi ve rapor hazırlayarak İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin e sundu.
BİZZAT TAKİP EDİYOR 
Gelen taleplerden memnuniyet duyduğunu belirten Girgin, öğrencilerimizin sosyal medya üzerinden eğitim öğretimle ilgili paylaştıkları her şeyi bizzat takip ettiğini, yazılan metinlerin büyük bir çoğunluğunun memnuniyet verici olduğunu ve taleplerin yerine getirilebilmesi için gereken çalışmanın başlatıldığını belirtti.
ÖĞRENCİLERİ KUTLADI 
Öğrencilerin sosyal medyayı aktif kullandığını söyleyen Girgin, “Orada farklı bir dünya var. Öğrencilerimiz neredeyse bizim de orada olmamız gerekir. Öğrencilerimize ulaşacağımız neresi varsa bizzat oraya gidip ulaşacağız. Onlarla aynı frekansı paylaştıkça Samsun eğitimini geliştirebiliriz. Ben öğrencilerimizi kutluyorum. Kar tatili sürecinde birbirinden güzel, kaliteli ve gerçekten zeka ürünü twitler attılar. Ahlaki değerlere ve kişi hak ve hürriyetlerine zarar vermediği sürece yazılan her türlü ifadeyi beğendik. Bundan sonra daha aktif şekilde onlarla bir arada olacağız dedi.
Sosyal medya hesapları için bir ekip kurduklarını ifade eden Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, sosyal medya üzerinden talepte bulunan bazı öğrencilerle değişik vesilelerle bir araya geleceklerini ve onların dertlerini dinleyip çözüm üretmek için gerekeni yapacaklarını belirtti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

1 Fenerbahçe Kulübü: 'Tolga Zengin ve Mustafa Pektemek tahrik etti'

Adana'da ahır yangını

2 Adana'da ahır yangını

Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

3 Derbi, Avrupa basınında manşetlerde

Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

4 Mezun adayları Atatürk'ün huzuruna çıktı

Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

5 Tolga Zengin: 'Sürekli anneme küfür ettiler'

Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

6 Yörükler Anadolu'ya girişin bininci yılı için yola çıktı

Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

7 Beşiktaş taraftarı takımını meşalelerle karşıladı

(ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

8 (ÖZEL) Şenol Güneş'i yaralayan kişi gözaltına alındı

Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

9 Beşiktaşlı taraftarlar, Şenol Güneş içim hastaneye akın etti

Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın

10 Kırıkkale'de öğrenci apartında yangın