Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İL MİLLİ EĞİTİM DEN SOSYAL EKİBİ

Sosyal Medya Ekibi kuran Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilerin eğitim öğretimle ilgili fikirlerini alıyor\r\n

İL MİLLİ EĞİTİM DEN SOSYAL EKİBİ
Resmi twitter hesabı olan @samsunmem üzerinden öğrencilere taleplerini soran Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal Medya Ekibi öğrencilerden birbirinden güzel twitler aldı. Resmi twitter hesabı üzerinden Sevgili öğrencilerimiz. 2 gün boyunca hesabımıza yazdığınız bütün twitler teker teker okundu. Birbirinden güzel, esprili ve kaliteli metinlerle karşılaşıldı. Sizler herşeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Şimdi Samsunumuzun okullarını sizlerin sevebileceği ve daha yaşanır hale getirebilmek için neler beklediğinizi öğrenmek istiyoruz. Kişi hak ve hürriyetleri ile ahlâki değerlere ters düşmemek kaydıyla, okullarımızda görmek istediğiniz şeyleri bizlerle buradan paylaşmanızı istiyoruz ifadelerine yer veren Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, aldıkları tüm cevapları değerlendirdi ve rapor hazırlayarak İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin e sundu.
BİZZAT TAKİP EDİYOR 
Gelen taleplerden memnuniyet duyduğunu belirten Girgin, öğrencilerimizin sosyal medya üzerinden eğitim öğretimle ilgili paylaştıkları her şeyi bizzat takip ettiğini, yazılan metinlerin büyük bir çoğunluğunun memnuniyet verici olduğunu ve taleplerin yerine getirilebilmesi için gereken çalışmanın başlatıldığını belirtti.
ÖĞRENCİLERİ KUTLADI 
Öğrencilerin sosyal medyayı aktif kullandığını söyleyen Girgin, “Orada farklı bir dünya var. Öğrencilerimiz neredeyse bizim de orada olmamız gerekir. Öğrencilerimize ulaşacağımız neresi varsa bizzat oraya gidip ulaşacağız. Onlarla aynı frekansı paylaştıkça Samsun eğitimini geliştirebiliriz. Ben öğrencilerimizi kutluyorum. Kar tatili sürecinde birbirinden güzel, kaliteli ve gerçekten zeka ürünü twitler attılar. Ahlaki değerlere ve kişi hak ve hürriyetlerine zarar vermediği sürece yazılan her türlü ifadeyi beğendik. Bundan sonra daha aktif şekilde onlarla bir arada olacağız dedi.
Sosyal medya hesapları için bir ekip kurduklarını ifade eden Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin, sosyal medya üzerinden talepte bulunan bazı öğrencilerle değişik vesilelerle bir araya geleceklerini ve onların dertlerini dinleyip çözüm üretmek için gerekeni yapacaklarını belirtti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

1 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor 46 farklı isim

2 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

3 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

4 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

5 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsun Haber  Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

6 Samsun Haber: Bafra İşletme Fakültesi binasına kavuşuyor

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

7 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

 Kopyala-yapıştır

8 Kopyala-yapıştır...

Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

9 Yem makinesine düşen adam feci şekilde can verdi

Giresun Haber Giresunda yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı

10 Giresun Haber: Giresun'da yaşlı kadın üst geçide çıkarak intihara kalkıştı