BU YARIŞMANIN KAYBEDENİ YOK

Son Peygamber Hz. Muhammed in yaşam tarzının anlatılması ve benimsetilmesi amacıyla düzenlenen kitap okuma yarışmasının proje ortağı olmaktan onur duyduklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisinin yarışmaya kayıt yaptıracağını ifade e

 BU YARIŞMANIN KAYBEDENİ YOK
Ufka Yolculuk 3 İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı ödüllü kitap yarışması bilgilendirme toplantısı Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi nde gerçekleştirildi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok un katıldığı bilgilendirme toplantısında eğitim camiasının yanı sıra STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
AMACIMIZ ALLAH RIZASI
Sadece dereceye girenler değil, herkes kazanır sloganıyla son peygamberi tanımak ve anlamak için bu yarışmayı tertip ettiklerini ifade eden Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Yusuf Ertürk, Amacımız toplumun her kesimine Son Peygamber Hz. Muhammed in (sallallahü aleyhi ve sellem) mesajları ile buluşturarak Allah ın rızasını kazanmak, onun hayat tarzını topluma kazandırmayı sağlamaktır dedi.
“SEFERBERLİK BAŞLATTIK”
Samsun’da birçok okul, dershane, özel okul, kuran kursu, sivil toplum kuruluşları (STK) ve camilere ulaştıklarını söyleyen Son Peygamber Platformu Samsun İl Temsilcisi Sayın Enes Çelik, Ufka Yolculuk 3 İdeal İnsan Son Peygamber in Hayatı Ödüllü Kitap Yarışması nın kayıt süresinin 31 Ocak Cumartesi sona ereceğini hatırlattı. Tanıtım ve kayıt seferberliği başlattıklarını anlatan Çelik, Bu ulvi yolda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Elimizi taşın altına koyup başta kendimiz ve iletişim içerisinde olduğumuz en yakın çevremizden başlamak üzere Hz. Peygamber in hayatını bir nebze olsun tüm insanlığa ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz diye konuştu.
TOK DA YARIŞMAYA KATILACAK
Projenin çok faydalı ve seviyeli bir çalışma olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisinin de bu yarışmaya kayıt yaptıracağını açıkladı. Ufka Yolculuk İdeal İnsan Projesi nin ortağı olmaktan memnuniyetini ifade eden Başkan Erdoğan Tok, bu tür projeleri belediye olarak her zaman katkı ve destek sağlayacaklarını kaydetti.
Konuşmanın ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Yusuf Ertürk tarafından Kur’an-ı Kerim e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi konulu kitap hediye edildi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Tepkiler çığ gibi

1 Tepkiler çığ gibi

Samsun'da sigaraya ceza yağdı

2 Samsun'da sigaraya ceza yağdı

Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

3 Başkan İsmail Uyanık Samsun'a dönmek istedi

22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

4 22 Ocak Salı Samsun hava durumu! Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

Hedefteki isim Taner Taşkın

5 Hedefteki isim Taner Taşkın

Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

6 Samsun'daki 1200 yıllık dev çınar vatandaşların uğrak yeri olacak

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

7 İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: 'Düğüm çözülüyor'

Dışarıda kaldılar

8 Dışarıda kaldılar

''Düğüm çözülüyor''

9 ''Düğüm çözülüyor''

Samsunspor'da zorunlu revizyon

10 Samsunspor'da zorunlu revizyon