BU YARIŞMANIN KAYBEDENİ YOK

Son Peygamber Hz. Muhammed in yaşam tarzının anlatılması ve benimsetilmesi amacıyla düzenlenen kitap okuma yarışmasının proje ortağı olmaktan onur duyduklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisinin yarışmaya kayıt yaptıracağını ifade e

 BU YARIŞMANIN KAYBEDENİ YOK
Ufka Yolculuk 3 İdeal İnsan Son Peygamberin Hayatı ödüllü kitap yarışması bilgilendirme toplantısı Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi nde gerçekleştirildi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok un katıldığı bilgilendirme toplantısında eğitim camiasının yanı sıra STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
AMACIMIZ ALLAH RIZASI
Sadece dereceye girenler değil, herkes kazanır sloganıyla son peygamberi tanımak ve anlamak için bu yarışmayı tertip ettiklerini ifade eden Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Yusuf Ertürk, Amacımız toplumun her kesimine Son Peygamber Hz. Muhammed in (sallallahü aleyhi ve sellem) mesajları ile buluşturarak Allah ın rızasını kazanmak, onun hayat tarzını topluma kazandırmayı sağlamaktır dedi.
“SEFERBERLİK BAŞLATTIK”
Samsun’da birçok okul, dershane, özel okul, kuran kursu, sivil toplum kuruluşları (STK) ve camilere ulaştıklarını söyleyen Son Peygamber Platformu Samsun İl Temsilcisi Sayın Enes Çelik, Ufka Yolculuk 3 İdeal İnsan Son Peygamber in Hayatı Ödüllü Kitap Yarışması nın kayıt süresinin 31 Ocak Cumartesi sona ereceğini hatırlattı. Tanıtım ve kayıt seferberliği başlattıklarını anlatan Çelik, Bu ulvi yolda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum. Elimizi taşın altına koyup başta kendimiz ve iletişim içerisinde olduğumuz en yakın çevremizden başlamak üzere Hz. Peygamber in hayatını bir nebze olsun tüm insanlığa ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz diye konuştu.
TOK DA YARIŞMAYA KATILACAK
Projenin çok faydalı ve seviyeli bir çalışma olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, kendisinin de bu yarışmaya kayıt yaptıracağını açıkladı. Ufka Yolculuk İdeal İnsan Projesi nin ortağı olmaktan memnuniyetini ifade eden Başkan Erdoğan Tok, bu tür projeleri belediye olarak her zaman katkı ve destek sağlayacaklarını kaydetti.
Konuşmanın ardından İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Yusuf Ertürk tarafından Kur’an-ı Kerim e Göre Peygamberler ve Tevhid Mücadelesi konulu kitap hediye edildi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet

1 Erbaa'da alacak verecek meselesi yüzünden cinayet

Göçük'te hayatını kaybedenler toprağa verildi

2 Göçük'te hayatını kaybedenler toprağa verildi

Şanlıurfa'da silahlı çatışma

3 Şanlıurfa'da silahlı çatışma

Kendisinden ayrılmak isteyen arabada infaz etti

4 Kendisinden ayrılmak isteyen arabada infaz etti

Gazi, baba evinde kurban kesilerek karşılandı

5 Gazi, baba evinde kurban kesilerek karşılandı

Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

6 Salça yüklü kamyon yan yattı, sürücü ağır yaralı

Karabük'te pompalı tüfekle saldırı: 3 yaralı

7 Karabük'te pompalı tüfekle saldırı: 3 yaralı

Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

8 Silopi'de panzerin eve çarpmasına ilişkin dava

Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

9 Kocaeli'de kebapçıda silahlı saldırı: 2 yaralı

İki katlı binanın çatı katı alevlere teslim oldu

10 İki katlı binanın çatı katı alevlere teslim oldu