OMÜ KURUMSAL İLETİŞİM’E YENİ GÖREVLENDİRME

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü’ne Mürsel Kan getirildi. \r\n

OMÜ KURUMSAL İLETİŞİM’E YENİ GÖREVLENDİRME
Bir süre önce Star TV’den ayrılan Mürsel Kan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde (OMÜ) Kurumsal İletişim Koordinatörü olarak görevlendirildi.
Eylül ayında, 16 yıldır çalıştığı Doğuş Yayın Grubu’ndan ayrılarak Samsun’a yerleşen Mürsel Kan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba TBMYO’na Öğretim Görevlisi olarak atanmıştı. Yeni oluşturulan Kurumsal İletişim’e Koordinatör olarak görevlendirilen Kan, OMÜ’nün basınla ilişkileri ve 40. kuruluş yılı etkinliklerinde de aktif olarak görev alacak.
Mürsel Kan, ülkenin en büyük ve köklü üniversitelerinden biri olan OMÜ’ye katılmadan önce Star TV’nin basınla ilişkilerini yürütüyordu. Marmara Ünv. İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan Kan, 1993 yılında Ahmet Özal’ın sahibi olduğu Kanal 6’da mesleğe adım attı. 1994-1998 yılları arasında Kanal D Basın-Enformasyon bölümünde çalıştı. Askerlik dönüşü Kasım 1998 tarihinde NTV’de göreve başladı. NTV, CNBC-e, NTV Spor, ntvmsnbc, e2, NTV Yayınları, Kral TV ve son olarak gruba katılan Star TV başta olmak DYG markalarının basınla ilişkilerini yıllarca ekibiyle birlikte yürüttü. 16 yıl süren Doğuş Yayın Grubu’ndaki çalışma hayatını Eylül 2014’te noktalayarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde akademisyenliği seçti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu