Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

AYVACIK A HAYRAN KALDI

Kuveyt Vakıflar ve İslam İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Adel Abdullah El-Felah, Türk Hava Yolları’nın (THY) davetlisi olarak ailesi ile birlikte geldiği Samsun da, Ayvacık İlçesi ni gezdi. İlçeye haydan kalan El-Ferah, Turizm için gidilebilecek en güzel ülk

AYVACIK A HAYRAN KALDI
Türk Hava Yolları’nın (THY) davetlisi olarak ailesi ile Samsun’a gelen Kuveyt Vakıflar ve İslam İşleri Bakan Yardımcısı Dr. Adel Abdullah El-Felah, Ayvacık İlçesi ni gezdi. THY Samsun Bölge Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, THY Satış Başkan Yardımcısı Adem Ceylan ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş da geziye katılarak Adel Abdullah El-Felah ve ailesine eşlik etti.
EN GÜZEL ÜLKE TÜRKİYE
Gezinin ardından açıklamada bulunan El-Felah, Ayvacık ta şaşırtıcı bir güzellikle karşılaştıklarını ifade ederek, Burada yapılacak olan tatil köyü çok fazla ilgimizi çekti ve memnun kaldık. Türkiye’de bazı bölgelerde emlaklarımız var ve nedenle sıklıkla geliyoruz. Burada çok değerli yatırım alanları var. Kuveyt’e döndüğümde bu bölgeleri arkadaşlarıma tavsiye edeceğim ve buraların kısa sürede gelişeceğini düşünüyorum. Türk kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. Gerek yöneticilerden gerekse halkından çok memnunuz. Bizlere her konuda yardımcı oluyorlar. Körfezde kardeşlerimize şunu sıklıkla söylüyorum, turizm için gidilebilecek en güzel ülke Türkiye. Örf ve adetlerimiz yakın, diğer özelliklerimiz yakın diye konuştu.
ÖNEMLİ ADIMLAR ATILACAK
THY Samsun Bölge Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, Bakanımızı buraya davet ettik çünkü bakanımızın etki alanı çok fazla diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: Buradaki izlenimler bizim için çok önemli. Bu program için de şehrin genel hattını tanıtabileceğimiz bir organizasyon yapmaya çalıştık. Sağlık turizmi üzerinde durmaya çalışacağız. Körfez bölgesinde bulunan insanları buraya yönlendirmek için yaptığımız projenin ilk aşamasını acenteleri çağırarak yapmıştık. Şimdi ikinci ayağında medya organlarını buraya çağırarak yapacağız. Bugünki gezilerle Kuveyt bölgesine ilişkin önemli adımlar atacağımıza eminim.  
THY Satış Başkan Yardımcısı Adem Ceylan, Körfez bölgesinde bulunan ülkelerde Karadeniz’de Uzungöl ün çok fazla bilindiğini, Uzungöl ün bu kapasiteyi kaldıramadığını ifade ederek alternatif olarak Samsun bölgesi için girişimlerinin olduğunu anlattı.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda FETÖden gözaltına alınmıştı, evinde ölü bulundu

1 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınmıştı, evinde ölü bulundu...

Samsunlu işadamı Galip Öztürk Türkiyede

2 Samsunlu işadamı Galip Öztürk Türkiye'de!

Efsaneler Samsunspora sahip çıktı

3 Efsaneler Samsunspor'a sahip çıktı

Samsunda çocuklar ameliyata güle oynaya gidiyor

4 Samsun'da çocuklar ameliyata güle oynaya gidiyor

Samsunda yangın paniği

5 Samsun'da yangın paniği

FETÖden açığa alınan İl Milli Eğitim Müdürü ve 29 kişi göreve iade edildi

6 FETÖ'den açığa alınan İl Milli Eğitim Müdürü ve 29 kişi göreve iade edildi

Samsunspor taraftarına iyi haber

7 Samsunspor taraftarına iyi haber

FETÖden aranan muhasebeci Samsunda yakalandı

8 FETÖ'den aranan muhasebeci Samsun'da yakalandı

Ganyan bayiinde kanlı kavga 1 ölü, 1 yaralı

9 Ganyan bayiinde kanlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı

FETÖden tutuklanmıştı, cezaevinde hayatını kaybetti

10 FETÖ'den tutuklanmıştı, cezaevinde hayatını kaybetti