JUDO 3. GRAND PRIX MART AYINDA SAMSUN’DA

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Mart ayında Samsun’da yapılması planlanan Judo 3.Grand Prix müsabakaları için Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ni ziyaret etti. \r\n

JUDO 3. GRAND PRIX MART AYINDA SAMSUN’DA
İlk olarak Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret eden Judo Federasyon Başkanı Fatih Uysal, federasyonun Samsun ve Türkiye genelinde yaptığı çalışmalar hakkında bilgi sundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali İbrahim Şahin, Uysal a çalışmalarında başarılar diledi. Judo Federasyon Başkanı Fatih Uysal da ziyaretin anısına Vali Şahin’e teşekkür plaketi sundu.
BÜYÜKŞEHİR ZİYARETİ
Vali Şahin ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi ni ziyaret eden Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, burada Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın şehir dışında olmasından dolayı Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Turan Çakır’ı ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Federasyon Başkanı Uysal, geçen sene büyük bir başarı ile organize edilen 2. Judo Grand Prix mücadelelerine her türlü desteği veren ve organizasyonun başarılı olmasında büyük katkısı olan Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden aynı katkı ve desteği beklediklerini dile getirdi. Uysal, bu sene yapılacak müsabakalarda yaklaşık 90 ülkeden katılımcı beklediklerini ve bu müsabakalarda da Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtıp sportif olarak da en iyi başarıyı hedeflediklerini dile getirdi.
Uluslararası bir spor organizasyonu olan Judo Grand Prix müsabakalarının son 2 yıldır Samsun’da başarı ile organize edildiğini belirten Meclis Başkanvekili Turan Çakır, “Hem şehrimizin hem de ülkemizin tanıtımına katkı veren bu spor organizasyonu her geçen yıl daha da büyük ilgi görüyor. Böyle nitelikli ve uluslararası niteliği bulunan organizasyonlara Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman katkı verdik ve elimizden gelenin en iyisi ile vermeye de devam edeceğiz. İnşallah bu organizasyon daha uzun yıllar devam eder. Samsunla özdeşleşir ve biz de her zaman yanında ve arkasında oluruz. Şimdiden organizasyonda emeği geçen bütün arkadaşlara, başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, şahsım ve Samsunlular adına teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyarette ayrıca, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, Samsun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Şener Aydın, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun İl Temsilcisi İbrahim Güven ve Judo Federasyon yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

1 Taner Taşkın isyan etti...'Uyduruk bir penaltı'

Erhan Usta'dan yeşil ışık

2 Erhan Usta'dan yeşil ışık

3'lü görüşme gerçekleştirildi

3 3'lü görüşme gerçekleştirildi

Korku dolu gözlerle izlediler

4 Korku dolu gözlerle izlediler

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık yıkıldı

5 Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık yıkıldı

Samsun'da şanslı büfe

6 Samsun'da şanslı büfe

21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

7 21 Ocak Pazartesi Samsun hava durumu! Akşam saatlerine dikkat!

Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

8 Taraftar Taner Taşkın'ı istifaya davet etti

Maç gergin geçti

9 Maç gergin geçti

Ömer attı Samet sevindi

10 Ömer attı Samet sevindi