ÇARŞAMBASPOR DAN KAMUOYUNA

Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden temsilcimiz Çarşambaspor un Kastamonuspor maçında gelişen olaylar nedeniyle Çarşambaspor Yönetim Kurulu Üyesi Engin Yıldırım bir açıklama yaptı.\r\n

ÇARŞAMBASPOR DAN KAMUOYUNA
18/01/2015 Pazar günü oynanan KASTAMONUSPOR – ÇARŞAMBASPOR maçında istenmeyen olaylar yaşanmıştır. Şehre girdiğimizden çıkış anına kadar ne bir güvenlik önlemi ne de bizi misafir olarak karşılayan bir yönetim görmedik. Kastamonu başkanı misafirperverliğin ne olduğunu bilmemekte herhalde. Stada gittiğmizde bize ayrılan bir yer bile yoktu. Misafirlerimizi bırakın başkanın oturacağı bi konuk saldayesi bile bulamadık.maçın ileryen dakikalarında tribünden yedek kulübesine atılan maddeleri başkana ilettiğimizde ise çok ilginç bir cevap ile karşı karşıya kaldık. Bize nasıl davranıldıysa bizde sizi öyle ağırlıyoruz gibi tehdit vari sözlerle karşılaştık.
Şimdi başkana soruyorum. Size Çarşamba da nasıl davranıldı da bize düşman gözü ile baktınız. Bu nasıl bir kindir ki içimizdeki bütün herkese  saldırdınız. Ayrıca soyunma odasında oyuncumuz Doğukan ın boğazına kimler neden sarıldı. Yöneticileriniz devre arası soyunma odasına kadar gelipte kimlere küfürler tehditler yağdırdı. İçinizde hukuk adamı olarak geçinen hukuktan yana avukat olan arkadaşlar insanları sakinleştiriceğine neden kışkırttı. Şimdi tekrar soruyorum size Vali niz neden hakemlerin odasına kadar gidipde hocalarla özel konuştu. Amacınız ne güvendiğiniz insanlar kim. Termespor Kulübü ne yaptıklarınızı bize de yapacağınızı mı sandınız. Size tepki olarak taraftarımızın yanına geçtiğimizde bile bize ağıza alınmayacak küfürler ettirdiniz. 
Bu maçın gözlemcisi yokmu. Video kayıtlarını neden gözlemci izlemiyor. Maçın ilk dakikalarında attığımız gol ofsayt olmamasına rağmen neden verilmedi. Bir köşe yazarınız çıkıyor ve Çarşambaspor taraftarını Amasya Başkanı Mustafa Ödübek gönderdi diyor. Neye kime dayanarak bunları söylüyorsunuz. Varsa bi kanıtınız çıkarın ortaya veya verin medya kuruluşlarına servis etsinler. Bizi kendinizle karıştırmayın. Biz Çarşambaspor Kulübü olarak hiçbir kurumdan veya kuruluştan bir destek almadan buralara geldik çok şükür. Eğer bunlara verebileceğiniz bir yanıtınız varsa buyrun bekliyoruz. Ayrıca nasıl misafir ağırlanır onuda size öğretiriz bilmiyarsanız eğer. Misafir baş tacıdır. Çarşamba da yemessin yedirirsin ne olursa olsun futbol gelip geçicidir. Kalıcı olan insanlıktır. Yazık çok yazık. Bu tür önemli mevkiiler kimler tarafından yönetiliyor. Hayretle izliyoruz.
ENGİN YILDIRIM
ÇARŞAMBASPOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ


EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

3 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

4 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

HER YER VAR, SAMSUN YOK

6 HER YER VAR, SAMSUN YOK

İpekoğlu'nun imha planı

7 İpekoğlu'nun imha planı

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

8 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Yargıda devrim

9 Yargıda devrim...

Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği

10 Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği