Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İLBANK’IN PROJE BEDELİ 21 MİLYON TL

İller Bankası A.Ş. (İLBANK) Samsun Bölge Müdürü Faik Yücel Esen, 2014 yılında bölge müdürlüklerine bağlı toplam proje bedellerinin 21 milyon 183 bin TL olduğunu söyledi. \r\n

İLBANK’IN PROJE BEDELİ 21 MİLYON TL
İLBANK Samsun Bölge Müdürü Faik Yücel Esen, İl Koordinasyon Kurulu toplantısında kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi. Samsun’da yapılan projelerden bahseden Esen, “Bölge Müdürlüğümüzün 2014 yılı yatırım programı dışında alt yapı sektöründe Vezirköprü ve Ladik Kanalizasyon şebeke inşaatı olmak üzere 2 adet yapım işi bulunmaktadır. Bu projelerimiz için toplam 9 milyon 347 bin TL harcamıştır. Yine 2014 yılı yatırım programı dahilinde Vezirköprü atık su arıtma tesisi kesin projemiz mevcuttur. Kesin proje hazır ve ihalesi için Ankara’da çalışmalarımız devam etmektedir. Üst yapı sektöründe de 2 tane işimiz bulunmaktadır. Bunlar Vezirköprü Butik Otel iş merkezi inşaatı ve yine Vezirköprü Göl Mahallesi Pazaryeri inşaatıdır. 1 adet de imar planı işimiz bulunmakta olup bu da 19 Mayıs imar planıdır” dedi.
SUKAP kapsamında Samsun’da 5 projelerinin olduğunu ifade eden Esen, “SUKAP kapsamında yapımı talep eden işlerimiz ile ilgili de Samsun’da 5 tane işimiz var. Bunlar Yakakent atık su şebeke ve arıtma, 19 Mayıs atık su arıtma, Salıpazarı atık su şebeke ve Vezirköprü atık su arıtmadır. Bunların projesi hazır olup, toplam maliyeti 47 milyon 500 bin TL’dir. Projesi devam eden ve tip proje kapsamında değerlendireceğimiz işlerimiz ise Ladik ve Asarcık ilçelerindeki atık su arıtma projeleridir. Bunlarında toplam proje bedeli ise 19 milyon 250 bin TL’dir” diye konuştu.
İLBANK Bölge Müdürlüğü kapsamında 21 milyon 183 bin TL’lik projelerinin olduğunu belirten Esen, “Bölge Müdürlüğümüze bağlı toplam proje bedelimiz 21 milyon 183 bin TL’dir. Önceki yıllar harcaması 9 milyon 230 bin TL, 2014 yılında harcanan 2 milyon 298 bin TL olup, toplam fiziki gerçekleşme yüzde 67, dönemsel nakdi gerçekleşme oranımız ise yüzde 15’tir” şeklinde konuştu.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Baykal, Kılıçtaroğluna seslendi Aday olacaksan ol Olmayacaksan, buradan biri

1 Baykal, Kılıçtaroğlu'na seslendi: 'Aday olacaksan ol! Olmayacaksan, buradan biri

Gökyüzünde uyuşturucu paniği

2 Gökyüzünde 'uyuşturucu' paniği

Konyada otomobilin çarptığı yaşlı kadın hayatını kaybetti

3 Konya'da otomobilin çarptığı yaşlı kadın hayatını kaybetti

İzmirde Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi

4 İzmir'de Kaçak Akaryakıt Ele Geçirildi.

Alaattin Çağıla Gençlik Özel Ödülü

5 Alaattin Çağıl'a Gençlik Özel Ödülü

Kılıçdaroğlu Her muhalifi FETÖcü diye suçlarsanız, FETÖcülüğü ödüllendirirsi

6 Kılıçdaroğlu: 'Her muhalifi FETÖ'cü diye suçlarsanız, FETÖ'cülüğü ödüllendirirsi

Milastaki cinayete 2 tutuklama

7 Milas'taki cinayete 2 tutuklama

Sağanak yağış şehit ailesini evinden etti

8 Sağanak yağış şehit ailesini evinden etti

Çocuk Destek Merkezleri Bayanlar Voleybol Şampiyonası Kuşadasında başladı

9 Çocuk Destek Merkezleri Bayanlar Voleybol Şampiyonası Kuşadası'nda başladı

Küllerinden yeniden doğdu

10 'Kül'lerinden yeniden doğdu