SAMSUN, EMITT FUARI NDA

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı nda (EMITT), Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi nin işbirliği içinde Samsun stadı açıldı. Eski Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsun standını ziyaret ederek Vali Şahin ve Başkan Yılmaz’la hasret

SAMSUN, EMITT FUARI NDA
19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Samsun bu yıl EMITT Fuarı na Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Valiliği, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (OKA) birlikte kiraladığı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tefriş edilen 160 metrekarelik tanıtım standıyla katıldı.
ŞAHİN VE YILMAZ FUARDA
EMITT Samsun standının açılışına Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı H. Kaya Aşçı ile Samsunlu bazı bürokratlar, iş adamları ve vatandaşlar katıldı. Büyük ilgi gören Samsun standında Samsun’u temsil eden tarihi ve turistik görseller ve yayınların yanında samsun kültürünü farklı yönleriyle tanıtan yiyeceklerden giysilere kadar çok sayıda materyal ve malzeme sergileniyor.
VALİ AKSOY HASRET GİDERDİ
Bu arada eski Samsun Valisi ve şimdiki Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Samsun standını ziyaret ederek Vali Şahin ve Başkan Yılmaz’la uzun süre sohbet etti. Vali Aksoy, Bafra nokulu ile kıvratma yiyerek hasret giderdi. Standa birçok ilin valisi ve belediye başkanı da uğrayarak büyük ilgi gösterirken, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen de standın uzun süreli konuklarından oldu.
Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra bazı stantlara da uğrayarak ziyaretler yaptılar. 25 Ocak’a kadar açık kalacak olan 19. EMITT Fuarı’na yaklaşık 70 ülkeden yüzlerce katılımcı olacağı ve binlerce kişinin ziyaret etmesinin beklendiği bildirildi.EN ÇOK OKUNANLAR

ŞEHİR AYAĞA KALKTI

1 ŞEHİR AYAĞA KALKTI

Samsunspor başka oynuyor

2 Samsunspor başka oynuyor

Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

3 Nisan ayında Karadeniz'e kar yağdı

Samsunspor'dan taraftara çağrı

4 Samsunspor'dan taraftara çağrı

Samsunspor'da düşmeme hesapları

5 Samsunspor'da düşmeme hesapları

12 yılda 1 yenilgi

6 12 yılda 1 yenilgi

Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

7 Ahmet Cebe : 'İtibar etmeyin'

İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

8 İşçi emeklilerine TOKİ müjdesi

Husumetlisini vurdu

9 Husumetlisini vurdu

Ordulu polise Samsun'da son görev

10 Ordulu polise Samsun'da son görev