Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SAMSUN, EMITT FUARI NDA

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı nda (EMITT), Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi nin işbirliği içinde Samsun stadı açıldı. Eski Samsun Valisi Hüseyin Aksoy Samsun standını ziyaret ederek Vali Şahin ve Başkan Yılmaz’la hasret

SAMSUN, EMITT FUARI NDA
19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Samsun bu yıl EMITT Fuarı na Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Valiliği, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (OKA) birlikte kiraladığı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından tefriş edilen 160 metrekarelik tanıtım standıyla katıldı.
ŞAHİN VE YILMAZ FUARDA
EMITT Samsun standının açılışına Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı H. Kaya Aşçı ile Samsunlu bazı bürokratlar, iş adamları ve vatandaşlar katıldı. Büyük ilgi gören Samsun standında Samsun’u temsil eden tarihi ve turistik görseller ve yayınların yanında samsun kültürünü farklı yönleriyle tanıtan yiyeceklerden giysilere kadar çok sayıda materyal ve malzeme sergileniyor.
VALİ AKSOY HASRET GİDERDİ
Bu arada eski Samsun Valisi ve şimdiki Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy, Samsun standını ziyaret ederek Vali Şahin ve Başkan Yılmaz’la uzun süre sohbet etti. Vali Aksoy, Bafra nokulu ile kıvratma yiyerek hasret giderdi. Standa birçok ilin valisi ve belediye başkanı da uğrayarak büyük ilgi gösterirken, ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen de standın uzun süreli konuklarından oldu.
Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz daha sonra bazı stantlara da uğrayarak ziyaretler yaptılar. 25 Ocak’a kadar açık kalacak olan 19. EMITT Fuarı’na yaklaşık 70 ülkeden yüzlerce katılımcı olacağı ve binlerce kişinin ziyaret etmesinin beklendiği bildirildi.EN ÇOK OKUNANLAR

Yönetim sessiz taraftar tepkili

1 Yönetim sessiz taraftar tepkili

Samsunda iş kazası

2 Samsun'da iş kazası!

Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı

3 Samsun dahil 3 ildeki FETÖ operasyonunda şok ayrıntı!

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta MHP daha da güçlenecek

4 MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta: 'MHP daha da güçlenecek'

Bir gözaltı ve bir gerçek

5 Bir gözaltı ve bir gerçek...

Liderimizin emirlerine amadeyiz

6 Liderimizin emirlerine amadeyiz

Kritik haftalar

7 Kritik haftalar

Samsunda meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

8 Samsun'da meslektaşlarını yaralayan kişiye polis şefkati

ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

9 ALTTAN DAHA DA UZAKLAŞMALIYIZ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz Elimiz kuvvetlendi

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Elimiz kuvvetlendi'