BİZE İNANANLAR MAHCUP OLMAYACAK

Başkanımız ne söz verdiyse yerine getirdi. Getirmeyede devam ediyor. Başkanımıza ve yönetime çok teşekkür ediyorum.Söylemleri özgüvenimizi yükseltti. Performansımızı kat kat arttırdı. Şuanda çok huzurluyum, mutluyum. Şehrimizin büyükleride bize sahip çık

BİZE İNANANLAR MAHCUP OLMAYACAK
SAMİMİ AÇIKLAMALAR
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, transferler, Tekden denizlispor maçı, Antalya kampı, takımın son durumu, forma rekabeti ve daha bir çok konuda açıklamalar yaptı, taraftara mesaj yolladı. Yeni transferlerin takıma katılmasıyla çok iyi işler yapacaklarına inandığını belirten Altın, Kaliteli yabancı bir oyuncuyu takıma kazandırmak istiyoruz. Taraftarımız çok mutlu olacak. Başkanımız çok uğraşıyor. Bir aksilik olmaz ise en kısa sürede bünyemize katacağız dedi. 
ÖNCE SAĞLAM KARAKTER  
Takıma kazandırılan ve yeni gelecek oyuncuların kaliteli olmasına dikkat ettiklerini vurgulayan tecrübeli teknik adam, Ancak her şeyden önemlisi karakterli olması. Çünkü bizim çok sağlam karaktere sahip bir takımımız var. O karakter yapısına uyacak oyuncu almaya çok dikkat ediyoruz. Aldığımız iki arkadaş çabuk uyum sağladı. Gelir gelmez muhteşem bir kaynaşma oldu. Birlik beraberlik üst seviyede. Her türlü iletişimi kurdular. Bundan 1 numaralı tarafatarımızda çok mutlu olacaktır. 2-3 transfer daha gerçekleştirirsek çok iyi iş yapmış olacağız diye konuştu. 
FUTBOLCULARIM BAŞ TACIM 
Mevcut kadroda yer alan oyuncularına övgüler yağdıran Erhan Altın, şunları söyledi: Önemli olan yeni bir heyecan yaşamak. Andrelin yükselecek. İhtiyaç olan bölgelere oyuncu alacağız. Şu anda onun sıkıntısını yaşıyoruz. Ancak biz buralara mevcut kadromuzla geldik. Biz oyuncularımıza çok inanıyoruz, güveniyoruz. Onlar her zaman benim baştıcımdır. Onlarla yolumuza devam edeceğiz. Bizimle oldukları sürece. Saygı ve sevgiyi kimse gözardı edemez.  
SAMSUNSPOR ARMASINI HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞMEDİLER 
Ellerinde gitme imkanları varken gitmediler. Samsunspor armasını hiçbir şeye değişmediler  En büyük transfer mevcut kadromuzu korumak. Herkes bunu gözardı ediyor. Ama kimse etmesin. Bu çok önemli bir durum. Başkanımız çocuklarımla toplantı yaptı. Gönüllerini aldı. Başkanımız verdiği sözleri, ne dediyse yerine getirdi. Getirmeyede devam ediyor. Bu yüzden başkanımıza ve yönetime çok teşekkür ediyorum.  
BİZE SAHİP ÇIKTILAR 
Antalya kampına gelmeden bir gün önce Valimiz İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, başkanımız Erkut Tutu ve yönetimimizle yemek yedik. Bize sahip çıktılar. Kampımızıda onların sayesinde sağlıklı şekilde tamamladık. Hepsine teşekkür ediyorum.  
BAŞKANIMIZ ÖZGÜVENİMİZİ YÜKSELTTİ 
Başkanımızla sürekli iştişare halindeyiz. Söylemleri özgüvenimizi yükseltti. Performansımızı kat kat arttırdı. Coşkun Zeren de yoğun çaba harcıyor. Benim herşeyimi rahatlattı.  Samsunspor kurumsal yapıya oturdu. Kimin ne görevi varsa herkes ona yoğunlaşıyor. Şuanda çok huzurluyum, mutluyum. Tek mücadelemiz takımımızı hedefe ulaştırıp camiamızı, büyük taraftarımızı mutlu etmek.
HEDEF 3 PUAN 
Şuanda tek bir şey kaldı. Bize inananları güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Sahada var gücümüzle mücadele edeceğiz. Allah nasip ederse Tekden Denizlispor maçından üç puanla döneceğiz. Bütün çabamız Samsunspor u layık olduğu yere taşıyabilmek. Bunun mücadelesini veriyoruz. Buna herkes inansın. 
ENERJİMİZ BİR OLMALI 
Başarı hep birlikte. Başarısızlıkta hep birlikte. Hiç kimse bundan kaçamaz. Erhan Altın futbol takımının patronu. Tek başına bunu başaramaz.  Hep birlikte birşeyler yapmalıyız. Enerjimiz bir olmalı.  
AİLE ORTAMI VAR 
Rekabet ortamı oluştu. Bu konuda benim işim zorlaşsın. O konuda rahatım. 11 kişi sahaya çıkacak. Diğer arkadaşlarımız dışarıda kalacak. Herkes bunun bilincinde. Oyuncularımdan son derece memnunum. Oynayan oynamayan hepsi birbirine destek oluyor. Bizim takımız negatif  tablo yok. Muhteşem bir tablo var. Bun da herkesin emeği var. En büyük kazancımız mutluluğumuz bu. Aile tablosu var.
TARAFTARA MESAJ 
Taraftarımızın yapacağı coşkulu tezahüratlara çok ihtiyacımız var. Maç 90 dakika. 90 dakika boyunca son ana kadar bizleri yalnız bırakmasınlar. Maçtan sonra yapacakları her eleştiriye saygı duyuyoruz.  
MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Devlet Bahçeli himayesinde Samsun'da dev kongre!

1 Devlet Bahçeli himayesinde Samsun'da dev kongre!

Havza'da 'organize' işler

2 Havza'da 'organize' işler

Samsunspor'da 8 kişilik dev ekip

3 Samsunspor'da 8 kişilik dev ekip

21 Şubat Perşembe Samsun hava durumu

4 21 Şubat Perşembe Samsun hava durumu

KADEF Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz: CHP'liler beni tebrik etti

5 KADEF Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz: CHP'liler beni tebrik etti

Yücel Uyar'dan moral

6 Yücel Uyar'dan moral

Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

7 Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

Kaptan koşuyor

8 Kaptan koşuyor

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 şüpheli adliyede

9 Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 5 şüpheli adliyede

Onur Eriş forma bekliyor

10 Onur Eriş forma bekliyor