TÜLAY BAKIR DEVREDE

AK Parti Samsun Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ve ilçe belediye başkanları, düzenlenen toplantıda merkez ve ilçelerde yaşanan elektrik sorununu ele aldı\r\n

TÜLAY BAKIR DEVREDE
Samsun ve ilçelerindeki köy ziyaretlerinde yaptığı toplantılarda kendisine iletilen elektrik enerjisi sorunlarını gündemine alan AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı, YEDAŞ Genel Müdürlüğü Melita Toplantı Salonu’nda yapıldı. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya, Samsun’un ilçe belediye başkanları ve yetkili müdürleri, YEDAŞ Samsun İl Koordinatörü Tevfik Fikret Demirel katıldı.
MEMNUNİYET VERİCİ
YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu’na ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Milletvekili Bakır, “YEDAŞ’ın 2015 yılındaki yatırımlarını kırsal bölgelerde gerçekleştirmesi memnuniyet vericidir. YEDAŞ tarafından çok önemli bir yol kat edilerek devam eden çalışmalarla birlikte elektrik konusunda karşılaşılan sorunların çözüme kavuşacağına inanıyorum. Belediye Başkanlarımızın da YEDAŞ’la doğru iletişim halinde olması oldukça önemli. Sizlere gelen talepleri, YEDAŞ’la paylaşın ve çözümü noktasında ortak hareket edin. 2015 yılı sonunda elektrik enerjisi ile ilgili tüm sorunları birlikte tamamlayalım” dedi.
SORUNLARI BİLİYORUZ
Samsun’un enerji sorunlarının çözümü noktasında sürekli iletişim halinde oldukları Milletvekili Bakır’a teşekkür eden YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu ise, “2014 yılında kırsalın fotoğrafını çektik. Biz sorunları biliyoruz. 25-30 yıldır enerji taşıyan ve ömrünü doldurmuş şebekelerin iyileştirme projelerini masaya yatırdık. Büyük bir bütçe hamlesi ile kırsaldaki elektrik enerjisi sorunlarına ‘neşter’ vurmaya başladık. Vekilimiz hızla değişen ve gelişen Samsun için Ankara’daki en önemli gücümüz. Bölgelerdeki sorunları sürekli olarak takip ediyor ve aldığı talepleri bizimle anında paylaşıyor. Çözümü için de ortak hareket ederek, bölgeye yapılacak olan yatırım süreçlerinde takıldığımız bürokrasinin kapılarını bizlere açıyor. Vekilimizin gücü, yatırımda önümüzü açtığı için daha hızlı ve verimli çalışıyoruz. Samsun merkezi ve kırsalında kalite ve kesintisiz elektrik enerjisi hizmeti sunmamız adına bizler için tüm imkanlarını seferber eden ve daima yanımızda yer alan Milletvekilimiz Prof. Dr. Tülay Bakır hocamıza şirketimiz adına teşekkürü borç biliyoruz” diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Samsun'da MHP'ye bırakılan ilçeler

1 İşte Samsun'da MHP'ye bırakılan ilçeler

Samsunspor'da 4 kadro dışı

2 Samsunspor'da 4 kadro dışı

İşte AK Parti'nin Samsun adayları

3 İşte AK Parti'nin Samsun adayları

Erhan Usta için ayağa kalktılar

4 Erhan Usta için ayağa kalktılar

Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

5 Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

Samsun'da tramvay yarın ücretsiz

6 Samsun'da tramvay yarın ücretsiz

Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

7 Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

Samsunspor taraftarına büyük şok

8 Samsunspor taraftarına büyük şok

Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

9 Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

10 Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı