TÜLAY BAKIR DEVREDE

AK Parti Samsun Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ve ilçe belediye başkanları, düzenlenen toplantıda merkez ve ilçelerde yaşanan elektrik sorununu ele aldı\r\n

TÜLAY BAKIR DEVREDE
Samsun ve ilçelerindeki köy ziyaretlerinde yaptığı toplantılarda kendisine iletilen elektrik enerjisi sorunlarını gündemine alan AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Tülay Bakır’ın başkanlığında gerçekleşen toplantı, YEDAŞ Genel Müdürlüğü Melita Toplantı Salonu’nda yapıldı. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya, Samsun’un ilçe belediye başkanları ve yetkili müdürleri, YEDAŞ Samsun İl Koordinatörü Tevfik Fikret Demirel katıldı.
MEMNUNİYET VERİCİ
YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu’na ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Milletvekili Bakır, “YEDAŞ’ın 2015 yılındaki yatırımlarını kırsal bölgelerde gerçekleştirmesi memnuniyet vericidir. YEDAŞ tarafından çok önemli bir yol kat edilerek devam eden çalışmalarla birlikte elektrik konusunda karşılaşılan sorunların çözüme kavuşacağına inanıyorum. Belediye Başkanlarımızın da YEDAŞ’la doğru iletişim halinde olması oldukça önemli. Sizlere gelen talepleri, YEDAŞ’la paylaşın ve çözümü noktasında ortak hareket edin. 2015 yılı sonunda elektrik enerjisi ile ilgili tüm sorunları birlikte tamamlayalım” dedi.
SORUNLARI BİLİYORUZ
Samsun’un enerji sorunlarının çözümü noktasında sürekli iletişim halinde oldukları Milletvekili Bakır’a teşekkür eden YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu ise, “2014 yılında kırsalın fotoğrafını çektik. Biz sorunları biliyoruz. 25-30 yıldır enerji taşıyan ve ömrünü doldurmuş şebekelerin iyileştirme projelerini masaya yatırdık. Büyük bir bütçe hamlesi ile kırsaldaki elektrik enerjisi sorunlarına ‘neşter’ vurmaya başladık. Vekilimiz hızla değişen ve gelişen Samsun için Ankara’daki en önemli gücümüz. Bölgelerdeki sorunları sürekli olarak takip ediyor ve aldığı talepleri bizimle anında paylaşıyor. Çözümü için de ortak hareket ederek, bölgeye yapılacak olan yatırım süreçlerinde takıldığımız bürokrasinin kapılarını bizlere açıyor. Vekilimizin gücü, yatırımda önümüzü açtığı için daha hızlı ve verimli çalışıyoruz. Samsun merkezi ve kırsalında kalite ve kesintisiz elektrik enerjisi hizmeti sunmamız adına bizler için tüm imkanlarını seferber eden ve daima yanımızda yer alan Milletvekilimiz Prof. Dr. Tülay Bakır hocamıza şirketimiz adına teşekkürü borç biliyoruz” diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Düzce'de villa alev alev yandı

1 Düzce'de villa alev alev yandı

Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

2 Özgür Suriye Ordusu Afrin operasyonuna hazırlanıyor

Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

3 Manisa'da uyuşturucu operasyonu 17 kişi tutuklandı

Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

4 Kadıköy'de zincirleme trafik kazası: 3 yaralı

Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

5 Kırmızı ışık ihlali yapan sürücü dehşet saçtı...1'i hamile 7 kişiyi yaraladı

İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

6 İki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 4'ü çocuk 7 yaralı

Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

7 Zanlının eşi öldürülen iş adamıyla yasak aşk yaşadığını itiraf etti

Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

8 Her şey 'kalem tutan eller üşümesin' diye

Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

9 Denizli'deki FETÖ'nün ikinci iş adamları davasında 23 tahliye

Kızılcahamam'da karne heyecanı

10 Kızılcahamam'da karne heyecanı