GÖKSEL, DELEGELERLE BULUŞTU

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe delegeleri ile yemekte bir araya geldi. \r\n

GÖKSEL, DELEGELERLE BULUŞTU
1 Şubat 2015 tarihinde yapılacak olan AK Parti Samsun İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi’nde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Adayı olarak belirlenen Muharrem Göksel, kendisi tarafından Bafra Öğretmenevi nde organize edilen yemekte Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe delegeleriyle buluştu.
“TAKIMIN EN FAAL OYUNCUSU”
Yemek sonrası ilçe başkanları adına kısa bir selamlama konuşması yapan Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Genel Merkezimiz tarafından yapılan istişare sonucunda mevcut ekibin devamı niteliğinde bir karar çıktı. Bu başarılı takımın en faal oyuncularından biri olan İl Teşkilat Başkanımız Muharrem Bey ile yola devam kararı alındı. Kendisine bu kutlu yolda başarılar diliyoruz dedi.
“ÇALIŞKAN VE AZİMLİYİZ”
Teşkilatlarla birlik ve beraberlik içinde, omuz omuza, yeni heyecanlar katarak hizmet yolculuğuna devam edeceklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel ise, Samsun’da yerel siyaset açısından 2012-2015 yılları arasında il bazındaki başarılar göz önüne alındığında İl Başkanımız Sayın Fuat Köktaş başkanlığında fevkalade başarılı bir dönem geçirildi. 30 Marttaki yerel seçimlerde 17 ilçe belediyesinin 16 sı AK Parti’li olmuş, bu başarı aynı zamanda yüzde 56 lık rekor oy oranıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine de yansımıştır. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise Samsun yüzde 66 lık oy oranıyla Türkiye ortalamasının yüzde 14 üzerine çıkarak yine rekor kırmıştır. Bu denli başarılı bir il başkanı ve yönetiminden bayrağı teslim alacak olmanın onurunu yaşamakla birlikte omuzlarımıza yüklediği sorumluluğunda bilincindeyiz. Herkesin bilmesini isterim ki, biz bu bayrağı yere düşürmeyecek kadar onurlu, çalışkan ve azimliyiz. Bu yüksek noktadan aldığımız Samsun a hizmet bayrağını, daha yukarılara taşıyabilmek için çalışkan, başarılı ve tecrübeli ekibimize yeni katılacak arkadaşlarımızın da desteği ile alacağımız emaneti layık olduğu yerlere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. AK Parti 5. Olağan Kongre döneminde Genel Merkezimizin Samsun İl Başkanlığı için yürüttüğü aday belirleme sürecinde bizlere desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.
Konuşmaların ardından masaları tek tek dolaşan İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, delegelerle sohbet etti. Yemeğe ayrıca 19 Mayıs İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, Yakakent İlçe Başkanı Sefer Tek, Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Yakakent, Alaçam, Bafra ve 19 Mayıs ilçe delegeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Erhan Usta için ayağa kalktılar

1 Erhan Usta için ayağa kalktılar

Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

2 Samsun'da kadın sürücü fren yerine gaza bastı: 1 yaralı

Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

3 Aday adaylığını çekti! Atakum o partinin

Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

4 Samsun'da polise pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

5 Samsun'da patron çıldırdı! Duş almayan çalışanına...

18 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

6 18 Ocak Cuma Samsun hava durumu! Samsun'da bugün hava nasıl olacak?

Nükleer santral ile ilgili çarpıcı iddia! Santral gizleniyor

7 Nükleer santral ile ilgili çarpıcı iddia! Santral gizleniyor

Samsunspor'da yolculuk günü

8 Samsunspor'da yolculuk günü

Kara'dan, Aydın'a ziyaret

9 Kara'dan, Aydın'a ziyaret

Bedri Yaşar:Tasfiye yetmez fiyat farkı şart

10 Bedri Yaşar:Tasfiye yetmez fiyat farkı şart