TÜRKİYE SAYGIN ÜLKE

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, Türkiye, bugün itibariyle dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir dedi\r\n

TÜRKİYE SAYGIN ÜLKE
1 Şubat 2015 te Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda gerçekleştirilecek AK Parti Samsun 5. Olağan Genel Kurulu na Genel Merkezin başkan adayı olarak katılacak olan Muharrem Göksel, Türkiye nin dünyanın en saygın, en itibarlyı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hığzla ilerlediğini, bu başarıda isimleri öne çıkmayan yüz binlerce yol arkadaşlarının azmi, vefası  ve emeği olduğunu söyledi.
YEMEKTE BULUŞTULAR 
Göksel, Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Salıpazarı İlçe Başkanı Yücel Kaya, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, il başkan yardımcıları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe teşkilatlarının yönetim kurulu üyeleri, ilçelerin kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, ilçe delegeleri ve çok sayıda teşkilat üyesiyle Çarşamba Göl Restoran daki yemekte buluştu.
KAYNAK TEŞKİLATLAR
Göksel yemeğin ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi: AK Parti milletimizin, kalbinden, aklından, vicdanından ve köklü medeniyetinden doğmuştur. Bu temel üzerinde yükselen Partimiz, ülkemizle birlikte büyümektedir. Türkiye, bugün itibariyle dünyanın en saygın, en itibarlı ülkeleri arasında hak ettiği yere doğru hızla ilerlemektedir. Bu başarılarda, isimleri hiç öne çıkmayan yüz binlerce yol arkadaşımızın azmi, vefası, gece gündüz demeyen büyük emekleri vardır.  Onlar, tam bir teşkilat bilinciyle, teşkilatçılığın gereklerini yerine getirerek Türkiye nin gücünü, toplumun iradesini geniş halk kesimlerinin arzularını ve taleplerini siyasete taşıdılar. Onlar, teşkilatlarımızın hangi kademesinde olursa olsunlar ülke sevdasını, hizmet aşkını en içten, en samimi biçimde gösteriyorlar. Onlar, hiç bir menfaat beklemeden her zaman Türkiye fotoğrafına bir bütünlük içinde bakarak toplumun kazanımları ile mutlu oluyorlar. Yüksek ideallerini toplumun bütün kesimlerine anlatıyorlar. Hangi makam ve mevkide olursak olalım temsil ettiğimiz gücün kaynağının öncelikle teşkilat mensuplarımızın emek ve cesur yürekleri olduğunu hiç bir zaman unutmayalım. Teşkilat gücümüzün kaynağının, saygı, birlik ve beraberlik, disiplinli çalışma olduğunu biliyoruz.  


EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

2 Samsun'da Jandarmaya ateş açan 3 kişi tutuklandı

Tramvay ücretsiz

3 Tramvay ücretsiz

 Taraftar işbaşında

4 Taraftar işbaşında

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

5 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

Haydi Samsun

6 Haydi Samsun

Gözler Samaras'ta olacak

7 Gözler Samaras'ta olacak

Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

8 Çarşamba Havalimanı'nda 'ahlaksız denetim' iddiası

Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

9 Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi

10 Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi