X Reklamı Kapat

REFORMCU-GERÇEKÇİ-İLKELİ

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti siyaseti, istişare kültürüne dayanan, reformcu, sistemi normalleştiren, gerçekçi, kucaklayacağı ve ilkeli olup, Türkiye’mizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için halkı ile el ele çalışan bir hareke

REFORMCU-GERÇEKÇİ-İLKELİ
AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Ladik, Kavak, Vezirköprü, Asarcık ve Havza ilçe teşkilatları ve delegeleri ile bir araya geldi. Yemek sonrası konuşan Göksel, AK Parti siyasetinin, istişare kültürüne dayanan, reformcu, sistemi normalleştiren, gerçekçi, kucaklayacağı ve ilkeli bir hareket olduğunu söyledi.
YOĞUN KATILIM
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu nda yapılacak olan AK Parti Samsun 5. Olağan İl Kongresi nde, AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkan Adayı olarak belirlenen Muharrem Göksel, Ladik Akdağ Kayak Merkezi nde Ladik, Vezirköprü, Kavak, Asarcık ve Havza ilçe teşkilatları ve delegeleriyle biraraya geldi. Yemeğe Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel, Vezirköprü İlçe Başkanı Halil İbrahim Doğan, Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, il başkan yardımcıları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri de katıldı.
ÖNEMLİ BİR SEÇİM
İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, yemeğin ardından yapqtığı konuşmasında  şunları söyledi: AK Parti kardeşlik ruhunu temsil eden bir partidir. AK Parti siyaseti, istişare kültürüne dayanan, reformcu, sistemi normalleştiren, gerçekçi, kucaklayacağı ve ilkeli olup, Türkiye’mizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için halkı ile el ele çalışan bir harekettir. Hep bu anlayışı benimseyerek çalışmalarımızı sürdürdük, inşallah bundan sonrada sürdürmeye devam edeceğiz. Teşkilatımızın değerli üyeleri, her seçim öncesi, yapılacak olan seçimin, önceki seçimlerden daha önemli olduğunu söyledik. Yine bir seçimin daha arifesindeyiz. Yine önemli bir seçime doğru gidiyoruz. Haziran 2015 te yapılacak olan genel seçim sadece Türkiye için değil, bütün İslam dünyası, bütün mazlum milletler, bütün dünya için çok önemli bir seçim olacaktır. Bir anlamda tüm dünyanın gözü bu seçim de olacaktır. İnşallah yine sizlerle birlikte el ele, omuz omuza, gece gündüz demeden çalışarak, aziz milletimizin de desteği ile bu seçimden de başarılı bir şekilde çıkacağız.  


EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığda trafik azası 1 ölü 2 yaralı

1 Elazığ'da trafik azası: 1 ölü 2 yaralı

Adanada barda silahlı kavga 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

2 Adana'da barda silahlı kavga: 1 kadın öldü, 5 kişi yaralandı

Bodrumda 63 şiddetinde deprem

3 Bodrum'da 6.3 şiddetinde deprem

Bodrumdaki deprem İzmirde hissedildi

4 Bodrum'daki deprem İzmir'de hissedildi

Sokak kavgasında kan aktı 3 yaralı

5 Sokak kavgasında kan aktı; 3 yaralı

Kos Adasındaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

6 Kos Adası'ndaki caminin minaresi yıkıldı, büyük hasar oluştu

Deprem Datçada da hissedildi

7 Deprem Datça'da da hissedildi

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı 4 yaralı

8 Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 4 yaralı

Deprem Didimlileri korkuttu

9 Deprem Didimlileri korkuttu

Boş bina küle döndü

10 Boş bina küle döndü