KADIN GELİŞİRSE, ÜLKE GELİŞİR

Yeni seçilen AK Parti Canik Kadın Kolları Yönetimi ni tebrik eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bir toplumun gelişmişliği, o toplumdaki kadınların eğitim düzeyiyle doğru orantılıdır. Bir anne, bir eş olarak kadın toplumu dönüştüren, ülkeye istikamet

KADIN GELİŞİRSE, ÜLKE GELİŞİR
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, geçtiğimiz günlerde yapılan AK Parti Canik İlçe Kadın Kolları 2. Olağan Genel Kurulu nda başkan seçilen Gülay Korucu ya ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. AK Parti İlçe Teşkilatı nda gerçekleşen ve İlçe Başkanı Ercan Eler in de bulunduğu ziyarette kadınlarla sohbet eden Başkan Osman Genç, yeni yönetime başarı diledi.
4 MİLYON KADIN ÜYE
Kadınların, AK Parti nin omurgasını oluşturduğunu ifade eden Genç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın kurduğu ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu nun bayrağını devraldığı AK Parti, kuruluşundan bu yana kadınlara en çok önem veren parti olmuştur. AK Parti nin Türkiye genelinde 4 milyon kadın üyesi var. Partimiz, kadın haklarında en ileri standartları yakalamak için 12 yıldır büyük bir çaba içinde. Siyasal, sosyal ve demokratik reformlarla önemli mesafeler katedildi dedi.
KADIN TOPLUMU DÖNÜŞTÜRÜR
Nüfusun yaklaşık yüzde 52 sinin kadınlardan oluştuğuna dikkat çeken Genç, Dünya nüfusunun yarısını oluşturan kadınların hayatın her alanında, iş yaşamında, sivil toplum yönetimlerinde, kamu yönetiminde siyasette daha çok temsil edilmeleri, söz sahibi olmaları günümüz dünyasının önemli bir gerekliliğidir. Türkiye de kadınların işgücüne katılım oranını ve yönetici pozisyonunda olan kadın sayısını daha yukarılara çekmemiz lazım. Bizim topraklarımızda hem toplumun hem ailenin temelidir. Bir toplumun gelişmişliği, o toplumdaki kadınların eğitim düzeyiyle doğru orantılıdır. Bir anne, bir eş olarak kadın toplumu dönüştüren, ülkeye istikamet verendir. Kadınlarını dışlayan, ikinci sınıf muamele yapan ülkeler asla ilerleyemezler diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Ayite'ye iki talip

1 Ayite'ye iki talip

Bu ikili listede

2 Bu ikili listede

Sokak hayvanları annesiz kaldı

3 Sokak hayvanları annesiz kaldı

SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

4 SAMSUNSPOR SALONA AÇILIYOR

Samsunspor'da çekiliş sürprizi

5 Samsunspor'da çekiliş sürprizi

Samsun'da polisten kaçamadılar

6 Samsun'da polisten kaçamadılar

Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

7 Samsun'da gençlik Festivali çıkışı bıçaklı saldırı: 2 yaralı

Samsun milletvekili seçim sonuçları

8 Samsun milletvekili seçim sonuçları

Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

9 Samsun'da oy kullanmaya giderken kaza geçirdiler: 5 yaralı

Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

10 Samsun'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı