Başarı, dünya markası olmalı

Çalık Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Samsun'da Canik Başarı Üniversitesi'ni ziyaret etti

Başarı, dünya markası olmalı

\n  

\n
\n Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, başkanlığını yaptığı Çalık YEDAŞ Yönetim Kurulu toplantısı için geldiği Samsun'da, Çalış YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulundu.
\n
\n Bulvar Alışveriş Merkezi Genel Koordinatörü Ahmet Demir ile birlikte İlkadım ilçesinde hizmete giren Bulvar AVM'yi gezen Ahmet Çalık, ardından Ceynak Liman İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berzan Avcı ile birlikte liman işletmelerindeki üniteleri ve çalışmaları yerinde inceledi.
\n
\n  
\n
\n BAŞARI ÜNİVERSİTESİ'Nİ GEZDİ, HAYRAN KALDI
\n
\n Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir ve Başarı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Durmuşoğlu'nu da ziyaret eden Çalık YEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çalık, üniversite ile ilgili bilgi aldı. Başarı Vakfı Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Karabacak, Başarı Vakfı Eğitim Koordinatörü Ömer Yılmaz, Başarı Vakfı Genel Sekreteri Abdulvahap Özer, GÜRMED Medikal Mehmet Sungur, KASİAD Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu ve Samsunlu Malatyalılar Derneği Başkanı Abdullah Evrensel de katıldı. Çalık, üniversitenin kütüphane, konferans salonu, yemekhane ve dersliklerini gezdi. 
\n
\n  
\n
\n VİZYON BAŞARIYI GETİRECEKTİR
\n
\n Samsun'a böylesine nitelikli bir üniversite kazandırılmasının çok sevindirici olduğuna dikkat çeken Çalık, yerelden ziyade uluslararası bir vizyon hedefleyen üniversitenin başarılı olacağına inandığını söyledi. Çalık YEDAŞ'ın; özelleştirmenin üzerinden daha iki yıl geçmeden çok önemli bir ivme kazanarak bir dünya markası haline geldiğini hatırlatan Çalık, ‘’Müşteri memnuniyetinin kısa sürede benimsenmesinde şirket içinde süreklilik gösteren eğitimlerin rolü büyük. İki yılda Samsun'da dünya markası bir şirket oluştu. Hedefini Avrupa’ya çevirdi. Canik Başarı Üniversitesi'nden de büyük başarılar bekliyorum. Samsun'a nazır bir tepede kurulan üniversiteden çok etkilendim. Üniversite mütevelli heyetinin uluslararası bir vizyon hedeflemesi, beni ayrıca memnun etti. İnşaat halindeyken gördüğüm ve beklenen hedefler yapısal olarak gerçekleştirilmiş. Samsun’un ve ülkenin vizyonuna ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Samsun’dan bir eğitim yuvası olarak bir dünya markası bekliyorum. Başarı Üniversitesi’nin ekibinde bu başarıyı gerçekleştirecek bakış açısını görüyorum. Bizler de bu hedeflerinizi gerçekleştirirken, sizlere katkıda bulunmaktan gurur duyarız.’’ dedi. Bu arada Ahmet Çalık ve Ceynak Liman İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı ile Bulvar Alışveriş Merkezi Genel Koordinatörü Ahmet Demir, üniversitenin başarılı çalışmalarına katkı sağlamaktan mutluluk duyacaklarını belirttiler. Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir de Çalık ve ziyaretçilere teşekkür etti. Rektör Bekdemir, bu arada Ahmet Çalık, Ali Avcı ve Ahmet Demir’den gençlere örnek olması açısından ders verme sözü aldı. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Samsunspor taraftarları akın etti...

2 Samsunspor taraftarları akın etti...

Tekin, adaylık için istişarede

3 Tekin, adaylık için istişarede

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

4 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

6 Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

Protokol tam kadro

7 Protokol tam kadro

Sakarya'da rekor kırıldı

8 Sakarya'da rekor kırıldı

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

9 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta

10 Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta