Her maçta galibiyet

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, "Bizler oturmuyor çalışıyoruz. Rakiplerimizi ayırt etmiyor, her maça galibiyet için çıkıyoruz" dedi

Her maçta galibiyet

\n  

\n
\n Samsunspor Teknik Direktör Erhan Altın, haftalık olağan basın toplantısı düzenledi. Ligin dördüncü haftasını namağlup olarak geride bıraktıklarını belirten Erhan Altın, rakipleri hem teorik hem de pratik olarak iyi analiz ettiklerini de ifade etti. Altın, “Bizler oturmuyor çalışıyoruz. Gerekirse rakibi analiz etmek için sabahlara kadar ekip olarak çalışıyoruz. Hocalarımızla tartışıyoruz, bu tartışmalara ve analizlere oyuncularımızı da davet edip, onların görüşlerini alıyoruz. Tam bir ekibiz. Şükürler olsun ki yeni kurulan bir takımın verdiği mücadele ile namağlup yolumuza devam ediyoruz. Bunu çok isteyen çok arzulayan takımlar var. Çok paralar verip de şu an bu hedefin çok uzağında kalan takımlar var" dedi.
\n
\n  
\n
\n KORKUNÇ DERECEDE ÖZVERİ
\n
\n Ligin başında tüm takımların 3 etaplı çalışmayla hazırlandıklarını ancak bunu Samsunspor'da yapamadıklarını anlatan teknik direktör Erhan Altın, “Gerekli olan testleri bile yapmadan takım çalışmalarına başlamıştık. Oyuncularıma bilimsel yüklemeleri yapamadan kampa gittik. Tüm bunlara rağmen futbolcularıma çok teşekkür ediyorum. Çünkü, korkunç derecede özverili oynuyorlar, saha içerisinde mücadelelerine devam ediyorlar. İlerleyen her hafta oyuncuların üzerine yük binerek bize yorgunluk olarak geri dönüyor. Ama bunu dert etmiyoruz, biz bunları çalışarak aşacağız" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n HER MAÇTA GALİBİYET
\n
\n Cumartesi günü deplasmanda oynanacak olan Çaykur Rizespor maçının zor geçeceğini belirten Erhan Altın şöyle konuştu: “Rakibimiz kaliteli oyunculardan kurulu bir ekip. Kazanmak için her şeyini ortaya koyacak. Ancak biz ligdeki bütün takımları eşit görüyoruz, hiçbirini birbirinden ayırmıyoruz. Her maça galibiyet için çıkıyoruz. Çaykur Rizespor iş bitirici forvetlere sahip ancak biz bütün bunların analizini yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”
\n
\n  
\n
\n KAZANMAK İÇİN SAHADAYIZ
\n
\n Samsunspor'un gol yiyince değil gol atınca direncinin düştüğünü söyleyen teknik direktör Erhan Altın şunları kaydetti: "Biz sahaya kazanmak için çıkıyoruz. Bazen konuştuklarımızı sahaya yansıtamıyoruz. Gol yiyince direncimizin düşmemesi beni sevindiriyor, ancak biz de gol atınca direncimizin düşmesini engelleyemiyoruz. Bunun önüne geçmek için çalışıyoruz. Biz yeri geliyor sabahlara kadar oturup bu konular üzerinde çalışıyoruz. Analizler yapıp bu sorunu da çözümüne kavuşturacağız."
\n
\n  
\n
\n OYNAMAYANLARA ŞANS
\n
\n Ziraat Türkiye Kupası'nda çarşamba günü Sivas 4 Eylül Belediyespor'u ağırlayacaklarının altını çizen Altın, "O maçı da kazanmak istiyoruz. Kazanıp gruplara kalmak ve kupada da yolumuza devam etmek istiyoruz. Daha oynatmadığım birçok üst düzey beceriye sahip oyuncum var. Ama güç olarak hazır olmayan oyuncularım teknik kapasitesini de sahaya yansıtamadığı için doğru zamanı bekliyoruz. Güç olarak istenilen seviyeye ulaşıp teknik kapasitelerini sahaya yansıttıkların da daha da iyi yerlerde olacağız. Kupa maçında da oynamayan oyuncularıma şans vereceğim" dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'dan transfer atağı! İmzaya kaldı

1 Samsunspor'dan transfer atağı! İmzaya kaldı

Samsunspor'da 200 oyuncu mercek altında

2 Samsunspor'da 200 oyuncu mercek altında

69 kişi ölmüştü! Cesedine 53 yıl sonra ulaşıldı

3 69 kişi ölmüştü! Cesedine 53 yıl sonra ulaşıldı

Samsun'da demiryolunda son rötuşlar

4 Samsun'da demiryolunda son rötuşlar

Hasılat 600 bin TL

5 Hasılat 600 bin TL

Samsun'daki inşaat kazasında ihmal mi öldürdü?

6 Samsun'daki inşaat kazasında ihmal mi öldürdü?

Samsun'da gölde kaybolan balıkçının cesedine ulaşıldı

7 Samsun'da gölde kaybolan balıkçının cesedine ulaşıldı

Vali Kaymak'tan Samsunspor taraftarına müjde

8 Vali Kaymak'tan Samsunspor taraftarına müjde

Görenler şaşırıyor!

9 Görenler şaşırıyor!

Samsun'da akılalmaz kaza! 1 ağır yaralı... O anlar kameraya yansıdı

10 Samsun'da akılalmaz kaza! 1 ağır yaralı... O anlar kameraya yansıdı