KÖKTAŞ GÖREVİ GÖKSEL’E DEVİR ETTİ

AK Parti Samsun İl Başkanı seçilen Muharrem Göksel, bugün düzenlenen devir teslim töreni ile görevi eski İl Başkanı Fuat Köktaş tan devir aldı. \r\n

KÖKTAŞ GÖREVİ GÖKSEL’E DEVİR ETTİ
5. Olağan İl Kongresi nde tekrar aday olmayarak görevi bırakan Fuat Köktaş, tek liste halinde aday olarak seçilen AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel e görevi AK Parti Samsun İl Başkanlığı Toplantı Salonu nda düzenlenen törenle devretti. Devir teslim törenine ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, yönetimleri ve çok sayıda teşkilat üyesi katıldı.
Törenin açılış konuşmasını yapan Başkan Fuat Köktaş, Bugün, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiğimiz 5. olağan kongresi sonrasında göreve seçilen Muharrem Göksel kardeşimize, İl Başkanlığı görevi devir teslim törenini yapmaktan onur ve mutluluk duyuyorum. Bugün alacağı bayrağı daha yukarıya taşıyacak, geçtiğimiz dönemdeki başarıların aynısını yakalayacağına yürekten inandığım Muharrem Göksel kardeşime ve yeni il yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerimi iletiyorum. Yeni dönemin ilimize, ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi.
Başkan Köktaş ın ardından konuşma yapan AK Parti Samsun yeni İl Başkanı Muharrem Göksel ise, Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirdiğimiz kongremiz çok güzel geçti. Orada AK Parti nin AK yüzünü herkes gördü ve takdir etti. Hiç bir aksi bir durum olmadan net bir şekilde şölen havasında kongremizi yaptık. Bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizim kongrelerimiz mücadele yeri değil, bizim kongrelerimiz görevi teslim alma yeridir. Görevimiz kutsaldır. AK Parti nin davası bellidir. AK Parti tüm ezilenlerin hamisi durumundadır, sadece Türkiye de değil dünyada da böyledir. AK Parti bunu böyle devam ettirecektir. Geçtiğimiz dönem bizim için başarılarla dolu bir süreç oldu. Bu denli başarılı bir il başkanı ve yönetiminden bayrağı aldık tecrübeli ekibimizle birlikte inşallah bu bayrağı daha da yukarıya taşıyacağız. Ekibimiz çeşitli dönemlerde AK Parti ye hizmet etme onuruna nail olmuş bir ekiptir. Bu ekibe yeni katılan arkadaşlarımız da var. Bu arkadaşlarımızda en kısa zamanda tecrübeli arkadaşlarımıza ayak uyduracak ve önümüzdeki 7 Haziran genel seçimlerine hep birlikte, hep beraber, topyekun teşkilatlarımızla, bize gönül vermiş AK Parti’lilerle sahaya inip yine en üstün başarıyı elde etmeye çalışacağız. Başkanımız Fuat Köktaş a, bu başarılarla dolu dönemi bizlere yaşattığı için çok teşekkür ediyorum. Kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Durmak yok, yola devam. Allah yar ve yardımcımız olsun diye konuştu. 
Konuşmaların ardından İl Başkanı Muharrem Göksel, Başkan Köktaş a cam üzerine işlemeli tablo hediye takdim etti. Daha sonra, tebrikleri kabul eden yeni İl Başkanı Muharrem Göksel, yeni il yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

4 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı