ÜNYE’DE BUZ PİSTİ AÇILDI

Ordu’nun Ünye ilçesinde kurulan buz pateni pisti düzenlenen törenle hizmete açıldı. \r\n

ÜNYE’DE BUZ PİSTİ AÇILDI
Ünye Cumhuriyet Meydanı’nda bir ay süre ile hizmet verecek olan buz pateni pisti için açılış programı düzenlendi. Programa Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Kaymakam Mustafa Demir, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve vatandaşlar katıldı.
Vatandaşların meraklı bakışları arasında buz pateni sporcularının gösteri yaptığı açılış programında, protokol üyeleri de buz hokeyi gösteri atışı yaptı. Renkli görüntülerin oluştuğu pistte açılışa katılan davetlilerin oldukça eğlendikleri gözlendi.
Açılışta bir konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, sosyal belediyecilik kapsamında buz pateni pistini hizmete açtıklarını söyledi. 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Kış mevsiminin doğal dokusuna uygun hem sportif hem eğlenceli bir aktivite için başkanımıza teşekkür ediyorum. Ünye Belediyemiz yine bir ilki gerçekleştirerek bu pisti buraya kazandırdı. İlgi güzel olursa diğer ilçelerimizde de pist yapılabilir” diye konuştu.

“HİZMET AYAĞINIZA GETİRİLMİŞ”
Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ise, “Büyükşehirlerde AVM’lerde buz pistleri var. Son derece keyifli. Meraklıları büyükşehire gidip orada bu keyfi yaşıyordu. Başkanı kutluyorum hizmeti ayağınıza getirmiş. Hizmetin büyüğü küçüğü olmaz. Burada bir ay kalacak pist, küçük bir hizmet gibi geliyor ama bizim için küçük, çocuklar için meraklıları için son derece büyük bir hizmet. Aynı zamanda bir başlangıç. İnşallah devamı da gelir. Kaymakamımız bir proje yapalım pisti buradan hiç kaldırmayalım diyor. Sizlere kalıcı ve çok daha iyi hizmetler layık” şeklinde konuştu. 
Konuşmalarının ardından buz pateni pistinin açılış kurdelesi kesildi ve vali ile belediye başkanları, birer gösteri atışı yaptılar.
Ünye Cumhuriyet Meydanı’na özel bir firma tarafından kurulan buz pisti, bir ay süre ile kalacak. Buz pistine girişler ise 20 dakika süreliğine 3 TL olarak belirlendi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

1 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

2 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

4 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

5 Samsun'dan yurt dışına yeni uçak seferleri başlıyor

Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

6 Eş zamanlı fuhuş baskını: 16 gözaltı

Samsun'da UBFED'de deprem

7 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

8 Samsun'a yeni üniversite mecliste onaylandı

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

9 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

 Genel müdürden öğretmene plaket

10 Genel müdürden öğretmene plaket