POLİ-MER DE BÜYÜK HEDEF

1994 yılında hizmete başlayan Poli-Mer Mermer Mutfak Tezgahları nın Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaya, Samsun u Türkiye nin en büyük ikinci mermer rezervi yapacaklarını söyledi\r\n

POLİ-MER DE BÜYÜK HEDEF
Samsun da 1994 yılından beri Örnek Sanayi Sitesi nde faaliyet gösteren ve Türkiye de ilk mermerit tezgah imalatını yapan Poli-Mer Mermer Mutfak Tezgahları, Serra Otel de birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Yemeğe, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Karadeniz Genç İşadamları Federasyonu Başkanı Levent Özden, İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, mimarlar, inşaat mühendisleri, müteahhitler ve bayiler katıldı. 
TÜM DÜNYAYA HİZMET 
Yemek öncesi bir konuşma yapan Poli-Mer Mermer Mutfak Tezgahları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaya, Türkiye de ilk mermerit tezgah imalatı firmamız tarafından yapılmıştır. Daha sonra Çimstone, Belenco, Neolith ve Corian imalatını bünyemize kattık. Firmamızda mermerit imalatımızda birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Diğer imalatımızda ise son teknoloji makinalarla müşterilerimeze hizmet vermekteyiz. Samsun ve Karadeniz e, ocaklarımız, granit ve mermer ile hizmet veriyoruz. Samsun u, Afyon dan sonra Türkiye nin en büyük ikinci mermer rezervi yapacağız. Daha sonra ise tüm dünyaya mermer rezervlerimizle hizmet edeceğiz. Bu güne kadar yaptığımız çalışmalarla oldukça başarılı olduk. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz dedi.
GURUR DUYUYORUZ
Poli-Mer in Samsun ekonomisine büyük katkılar sağladığını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise, Poli-Mer Samsun un öncü firmalarından biri. Poli-Mer gibi bir firmanın Türkiye genelinde adını duyurması ve Samsun u inşaat malzemelerinde ön plana çıkarması bizim için çok gururu verici bir durum. Bu manada Poli-Mer Yönetim Kurulu Başkanı İlker Kaya ya şükranlarımı sunuyorum. Samsun un bayrağını, Türkiye de kim ileri taşıyorsa, ona minnet ve vefa duyarız. Siz değerli iş adamları arkadaşlarımızı, bir meslektaşınız olarak her zaman desteklemeye hazırım diye konuştu.
SİZE İHTİYACIMIZ VAR
İnşaat sektörünün, ekonominin dinemosu olduğunu belirten Taşçı, Sizler gerek ticarette, gerekse sanayide, bizler de idari yönetimde en ideal kalkınmayı yakalamak için çalışıyoruz. Samsun un size ihtiyacı var. Çünkü, inşaat sektörü ekonominin dinemosudur. İnşaat sektörü olmazsa, ekonomi gerçekten çok sıkınıtılı günler geçirir. İnşaat sektörünün, Türkiye ekonomisinin kalkınmasına yüzde 50 in üzerinde katkı sağlamaktadır. Bu manada sizlerin gösterdiği başarılar ve yaptığınız hizmetler, şehrimizin ekonomisine ciddi anlamda katkı yaparken, istihdama da oldukça fayda sağmaktadır ifadelerini kullandı.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da yaptığı konuşmada, Spor, turizim, tarih ve sanayi bir şehrin marka olmasını sağlar. Bu anlamda bir şehri marka haline getiren, unsurlardan biri sanayi ve sanayicidir. Samsun, bu konuda Karadeniz in en önemli şehri. Bu önenim içerisinde, Tekkeköy en fazla faydayı gören bir ilçe. Bu nedenle Poli-Mer Grubu na çok teşekkür ediyorum dedi.

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı