HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Kaynaşma Yemeği ne katıldı. \r\n

HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve bazı yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri nde organize edilen, 17 İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği Kaynaşma Yemeği nde bir araya geldi. 
Kaynaşma yemeğinin açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Kadın Kolları olarak gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde, birlik ve beraberlik anlayışıyla çok değerli kadrolarımızı seçtik, yeniledik ve güçlenerek 2015 genel seçimlerine doğru yol almaya başladık” dedi.
HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Siyasette başarılı çalışmalara imza atan kadınların farkındalık oluşturduğunu dile getiren AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise, AK Parti de her zaman başarılı çalışmalara imza atan kadın kollarımız siyasette bir farkındalık oluşturmuştur. Bu yemekli toplantımızda bir kez daha Kadın Kolları Teşkilatımızın birlik ve beraberlik içinde birbirine kenetlenmiş olarak görmekteyiz. Partimize yakışır bir şekilde ilçelerimizde Kadın Kolları Kongrelerimiz tamamlandı. İnşallah 22 Şubat ta da büyük bir coşku ile İl Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirerek, yenilenmiş ve güçlü bir yönetimle çalışmalarına devam edecektir. Kadın Kollarımız seçimlerde en çok çalışan teşkilatlarımızdır. Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde de hedefimiz büyük, inşallah bu hedefi de yakalamak için teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışarak başaracağımıza yürekten inanıyorum. Bu anlamda görevi devir eden kardeşlerimizin de her zaman yeni seçilen kardeşlerimizin yanında olup destek olacaktır. Ben tekrardan kongrede yeni seçilen ilçe kadın kolları başkanlarımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletiyorum diye konuştu.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Yemekte ayrıca bugüne kadar İlçe Kadın Kolları nda başkan olarak görev yapmış ve İlçe Kadın Kolları Kongresi’nde görevlerini devreden bir önceki dönem ilçe kadın kolları başkanlarına yaptıkları başarılı çalışmalardan ötürü İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından plaket takdim edildi. Kadın Kolları teşkilatları tarafından ayrıca 5. Olağan İl Kongresi nde İl Başkanı olarak göreve seçilen İl Başkanı Muharrem Göksel e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak tablo hediye takdim etti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

1 Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

2 Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

3 Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

Erkurt Tutu aday değil

4 Erkurt Tutu aday değil

CHP'den SAMULAŞ tepkisi

5 CHP'den SAMULAŞ tepkisi

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

6 MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

7 Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

İşadamı oğlunu öldürdü

8 İşadamı oğlunu öldürdü

FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

9 FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

Samsun'da FETÖ'nün 'yurt abisi'ne hapis cezası

10 Samsun'da FETÖ'nün 'yurt abisi'ne hapis cezası