HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen Kaynaşma Yemeği ne katıldı. \r\n

HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve bazı yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri nde organize edilen, 17 İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği Kaynaşma Yemeği nde bir araya geldi. 
Kaynaşma yemeğinin açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Kadın Kolları olarak gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizde, birlik ve beraberlik anlayışıyla çok değerli kadrolarımızı seçtik, yeniledik ve güçlenerek 2015 genel seçimlerine doğru yol almaya başladık” dedi.
HEDEFİMİZİ YAKALAMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Siyasette başarılı çalışmalara imza atan kadınların farkındalık oluşturduğunu dile getiren AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise, AK Parti de her zaman başarılı çalışmalara imza atan kadın kollarımız siyasette bir farkındalık oluşturmuştur. Bu yemekli toplantımızda bir kez daha Kadın Kolları Teşkilatımızın birlik ve beraberlik içinde birbirine kenetlenmiş olarak görmekteyiz. Partimize yakışır bir şekilde ilçelerimizde Kadın Kolları Kongrelerimiz tamamlandı. İnşallah 22 Şubat ta da büyük bir coşku ile İl Kadın Kolları kongremizi gerçekleştirerek, yenilenmiş ve güçlü bir yönetimle çalışmalarına devam edecektir. Kadın Kollarımız seçimlerde en çok çalışan teşkilatlarımızdır. Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde de hedefimiz büyük, inşallah bu hedefi de yakalamak için teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışarak başaracağımıza yürekten inanıyorum. Bu anlamda görevi devir eden kardeşlerimizin de her zaman yeni seçilen kardeşlerimizin yanında olup destek olacaktır. Ben tekrardan kongrede yeni seçilen ilçe kadın kolları başkanlarımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimi iletiyorum diye konuştu.
PLAKET TAKDİM EDİLDİ
Yemekte ayrıca bugüne kadar İlçe Kadın Kolları nda başkan olarak görev yapmış ve İlçe Kadın Kolları Kongresi’nde görevlerini devreden bir önceki dönem ilçe kadın kolları başkanlarına yaptıkları başarılı çalışmalardan ötürü İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından plaket takdim edildi. Kadın Kolları teşkilatları tarafından ayrıca 5. Olağan İl Kongresi nde İl Başkanı olarak göreve seçilen İl Başkanı Muharrem Göksel e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak tablo hediye takdim etti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

3 Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

4 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

5 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

6 Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

7 Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

8 Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

9 Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

Şimdi değilse ne zaman

10 Şimdi değilse ne zaman...