CEMAATTEN HELALLİK İSTEDİ

7 Haziran 2015 Genel Seçimleri nde milletvekili aday adaylığına hazırlanan Samsun Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, dün sabah namazında bir araya geldiği cemaatten helallik istedi\r\n

CEMAATTEN HELALLİK İSTEDİ
Samsun İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, milletvekilliği aday adaylığı için istişare çalışmalarını sürdürürken, dün sabah Büyük Cami de sabah namazında bir araya geldiği cemaatten helallik istedi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Samsun İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztür, Bundan sonra Cuma sabahları kürsüde olamayacağımı söyleyerek cemaatten helallik istedim. Görevimi başka bir arkadaşıma devredeceğim. Henüz görevimden istifa etmedim. Salı günü herşey daha net belli olacak dedi. 
GENÇ TEN SİYARET DERSİ 
Öte yandan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Mehmet Akif Ersoy Eğitim Külliyesi Galip Öztürk Anadolu İmam-Hatip Lisesi binasın devir teslim töreninde bir araya geldiği Müftü Öztürk e ayak üstü siyaset dersi verdi. Başkan Genç, mavi kravat takan Öztürk e Renkler kişiliği belirler. Mavi güzeldir. Cesaretini gösterir dedi. Hayrettin Öztürk ise, Osman Genç e Sizden öğreneceğim çok şey var diyerik espiri yaptı. 

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

1 Vali Zorluoğlu, şehit Zeren için taziye mesajı yayınladı

Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı

2 Metruk binada çıkan yangın 1 saatte kontrol altına alındı