GÖKSEL DEN BİRLİKTELİK VURGUSU

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, sivil toplum örgütleri, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla ortak akıl anlayışı ile hareket ettiklerini söyledi\r\n

GÖKSEL DEN BİRLİKTELİK VURGUSU
SSMMMO ve STSO yu ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Sivil toplum örgütleri, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla ortak akıl anlayışı ile hareket ettiklerini belirten Göksel, Buralardan aldığımız fikirler sonucunda hükümetimizin gücünü kullanarak, Samsunumuz için daha fazla neler yapabiliriz, işadamlarımıza yatırım anlamında ne gerekiyor, nasıl destek oluruz, hangi alanlarda yatırım yapılırsa istihdam artar, bu ve bunun gibi konuları tespit edip, bir plan doğrultusunda hazırlayıp ilgili makamlara sunarak bunları gerçekleştirmek istiyoruz dedi. 
SSMMMO VE STSO YA ZİYARET
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanı Hayrul Kayar ile Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu nu ziyaret ettiler. 
DESTEĞE HAZIRIZ
AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ile Yenetim Kurulu üyelerine konuk eden SSMMMO Başkanı Hayrul Kayar, İktidar partisinin il başkanı olarak sizlerin önemli bir görevi var. Şahsınızda seçilen tüm arkadaşlarınıza başarılar diliyorum . İnşallah Samsunumuz için hayırlı olur. Sizlerin arasında arkadaşlarımız var. Meslek odası olarak meslektaşlarımız hangi platformda olursa olsun biz onları destekliyoruz. Ben tekrardan yeni görevinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum diye konuştu. 
BAŞARI GURUR VERİYOR
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, İl kongresi sonucu seçilen İl Başkanı ve yönetiminin büyük bir çoğunluğunun odamızın üyelerinden olduğunu görüyoruz. Bu bize büyük bir memnuniyet vermektedir. İl Başkanımız Muharrem kardeşim de bizim geçen dönemde meclis üyeliğimizi yapmıştı. Şu anda Ticaret Borsası nda yönetim kurulu üyeliği yapıyor. Şimdi de siyasette AK Parti nin il başkanlığı görevine geldi. Bu başarısı bizleri gururlandırıyor. Ben şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına kendisine ve yönetimine başarılar diliyorum. dedi.
GÖKSEL DEN TEŞEKKÜR
Görevi devir alır almaz çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ise, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda ise şunları söyledi: Yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte ilk ziyaretimizi şahsımın da yönetim kurulu üyesi olduğu Ticaret Borsası ndan başladık. Ardından Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odamızı ve son olarak da Samsun Ticaret ve Sanayi Odamıza ziyaret gerçekleştirdik. Şehrimizde her zaman birlik ve beraberlik örneği gösteren Samsun umuzun kalkınması adına başarılı çalışmalara imza atan borsa ve odalarımıza teşekkür ediyorum. Başkanlarımız, duygu ve düşüncelerini bizlere aktardılar. Bu anlamda gösterdikleri ilgi, alaka ve destekten ötürü borsa ve oda başkanlarımıza, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum.  
AMAÇ, YATIRIMCININ ÖNÜNÜ AÇMAK
AK Parti’nin ülkeye ve milletimize hizmet etmek için yola çıktığını belirten Göksel, sözlerine şöyle devam etti: Bizler de her zaman bu anlayış içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirildiğimiz 5. Olağan İl Kongremiz ile birlikte görev seçildik. Yine geçtiğimiz Çarşamba günü görevimizi il yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte devir aldık. Devir alır almaz omuzlarımızdaki yükün sorumluluğunu bilerek çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. AK Parti genelde Türkiye ye hizmet ediyorsa, bizler de yerelde ilimize daha fazla nasıl hizmet edebiliriz düşüncesi içinde hareket ediyoruz. Bunu düşünürken de her zaman istişarede bulunduğumuz, görüş ve önerilerini aldığımız, desteğini gördüğümüz sivil toplum kuruluşlarıyla, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla ortak akıl anlayışı ile hareket ediyoruz. Buralardan aldığımız fikirler sonucunda hükümetimizin gücünü kullanarak, Samsunumuz için daha fazla neler yapabiliriz, işadamlarımıza yatırım anlamında ne gerekiyor, nasıl destek oluruz, hangi alanlarda yatırım yapılırsa istihdam artar, bu ve bunun gibi konuları tespit edip, bir plan doğrultusunda hazırlayıp ilgili makamlara sunarak bunları gerçekleştirmek istiyoruz. Çalışmalarımız her zaman bu yönde olacaktır. Bizim amacımız, yatırımcının önünü açmak ve ülkemize ve milletimize hizmet etmektir. Başka hiç bir amacımız yoktur. Ülkemizin ve milletimizin refahını arttırmak için her zaman var gücümüzle, yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çalışacağız.  
Yalçın KARATAŞ 


EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu