Bahçeli güveniyor

MHP İl Başkanı Şaban Kılıç ve divan üyeleri, Genel Başkanları Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. Bahçeli, "Yerel seçimlerin yaklaşırken Samsun yaşanan heyecanın başarılar getireceğinden eminim" dedi

Bahçeli güveniyor

\n  

\n
\n MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Parti Genel Merkezi'nde Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç ve divan üyelerini kabul etti. Bahçeli, yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlatarak, "Samsun'da yakalanan heyecanın, yerel seçimlere başarı olarak yansıyacağına eminim. Tüm teşkilatlarımıza olduğu gibi Samsun teşkilatımıza da başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Terörün had safhaya çıktığı bugünlerde olası tahriklere karşı da dikkatli olmalıyız" dedi. İl Başkanı Şaban Kılıç ise, yerel seçimlerle ilgili bilgi verdi ve Samsun'la ilgili hedef ve projelerini anlattı.  Kılıç, "Samsun’da MHP olgusu hızla yükseliyor. MHP Samsun’da farkını gösterecektir" ifadelerini kullandı.
\n
\n  
\n
\n ÜÇ HİLAL DALGALANACAK
\n
\n Kılıç ve beraberindekiler Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı da ziyaret etti.  Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan Kılıç, "Bu mevcut düzenden memnun olmayan vatandaşlarımızı bizimle birlikte hareket etmeye, beraber olmaya davet ediyoruz. Gelecek nesillere iyi ve güzel bir Samsun bırakmak isteyen herkese kapılarımız açık. Yerel seçimlerde belediyelerde üç hilal dalgalanacaktır" diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

1 Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

2 10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

3 Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

Profesörlerden kritik uyarı

4 Profesörlerden kritik uyarı

Samsun'da torbacılar adliyede

5 Samsun'da torbacılar adliyede

Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...

6 Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...

7'den 70'e Samsunspor

7 7'den 70'e Samsunspor

Suat Çakır: 'Bu takım şampiyon olacak'

8 Suat Çakır: 'Bu takım şampiyon olacak'

Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

9 Yılport Samsunspor'dan Antalya planı

Taner Taşkın: 'Çok iyi yoldayız'

10 Taner Taşkın: 'Çok iyi yoldayız'