GELİŞİM İÇİN ELELE VERİLECEK

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Asarcık el ele verilerek gelişecek dedi\r\n

GELİŞİM İÇİN ELELE VERİLECEK
Samsun un Asarcık İlçesi nde bazı programlar gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ilçenin hem vatandaşlar hem de bürokrasinin el ele vermesiyle gelişeceğini söyledi. 
ZİYARET TURU 
Milletvekili Demir, AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ilçede bazı programlar gerçekleştirdi. Şakir İyem ve hasta olan Ahmet Girişen i evinde ziyaret eden Demir, daha sonra ilçeye yeni atanan Kaymakam Hicabi Aytemür ile Belediye Başkanı Şerif Kılavuz u da makamlarında ziyaret etti. Kılavuz un ziyaretinde ilçeye yapılması planlanan Asarcık Yatılı Erkek Öğrenci Kur an Kursu arsası hakkında görüşmeler yapıldı. 
İSTİŞARE YAPTIK 
İlçe teşkilatıyla birlikte yaptığı programlar hakkında açıklama yapan Milletvekili Demir, İlçenin sevilen isimlerinden Şakir İyem ve Ahmet Girişen i evinde ziyaret ettik. Daha sonra yeni atanan ilçe kaymakamımızı ziyaret edildi. Belediye Başkanı Şerif Kılavuz un da hazır bulunduğu ziyarette ilçede yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Asarcık küçük bir ilçe olmasına rağmen, özellikle eğitim yatırımlarına sahip çıkıyor. Halil Bilici Anadolu İmam Hatip Lisesi bitmek üzere, burada bir de yatılı erkek Kur an Kursu yapılmak isteniyor. Bunun için de kaymakam ve belediye başkanımızla istişare yaptık. Asarcık el ele verilerek gelişecek. Bunun bir örneğini de gördük dedi. 
DEMİR E TEŞEKKÜR
AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş da, Milletvekili Demir e ilçeye yaptıkları için teşekkür ederek, Asarcık ta yaşadığımız tüm sorunlarda kendisini söylediğimizde bizi gerek Ankara da, gerek buradaki Bölge Müdürlüklerinde yardımcı oldu. Bu programda da bizleri yalnız bırakmadı. İlçe kaymakamımız, belediye başkanımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte ilçemizde ihtiyaç olan erkek Kur an Kursu için toplantı yaptık. Asarcık için yapılması gerekenleri konuştuk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Tekirdağda 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

1 Tekirdağ'da 20 kilometrelik araç kuyrukları oluştu

İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

2 İki grup arasında çıkan silahlı kavgaya biber gazlı müdahale

Şanlıurfasporun yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

3 Şanlıurfaspor'un yeni teknik direktörü Ali Tandoğan

Otomobil takla attı2 yaralı

4 Otomobil takla attı:2 yaralı

Sarı Fırtına, Kırkpınardan sonra Beşpinarın da Başpehlivanı

5 Sarı Fırtına, Kırkpınar'dan sonra Beşpinar'ın da Başpehlivanı

Gömeçte biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

6 Gömeç'te biri zincirleme iki kazada 8 kişi yaralandı

Motosiklet kamyona çarptı 1 ölü

7 Motosiklet kamyona çarptı: 1 ölü