GELİŞİM İÇİN ELELE VERİLECEK

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Asarcık el ele verilerek gelişecek dedi\r\n

GELİŞİM İÇİN ELELE VERİLECEK
Samsun un Asarcık İlçesi nde bazı programlar gerçekleştiren AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, ilçenin hem vatandaşlar hem de bürokrasinin el ele vermesiyle gelişeceğini söyledi. 
ZİYARET TURU 
Milletvekili Demir, AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte ilçede bazı programlar gerçekleştirdi. Şakir İyem ve hasta olan Ahmet Girişen i evinde ziyaret eden Demir, daha sonra ilçeye yeni atanan Kaymakam Hicabi Aytemür ile Belediye Başkanı Şerif Kılavuz u da makamlarında ziyaret etti. Kılavuz un ziyaretinde ilçeye yapılması planlanan Asarcık Yatılı Erkek Öğrenci Kur an Kursu arsası hakkında görüşmeler yapıldı. 
İSTİŞARE YAPTIK 
İlçe teşkilatıyla birlikte yaptığı programlar hakkında açıklama yapan Milletvekili Demir, İlçenin sevilen isimlerinden Şakir İyem ve Ahmet Girişen i evinde ziyaret ettik. Daha sonra yeni atanan ilçe kaymakamımızı ziyaret edildi. Belediye Başkanı Şerif Kılavuz un da hazır bulunduğu ziyarette ilçede yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Asarcık küçük bir ilçe olmasına rağmen, özellikle eğitim yatırımlarına sahip çıkıyor. Halil Bilici Anadolu İmam Hatip Lisesi bitmek üzere, burada bir de yatılı erkek Kur an Kursu yapılmak isteniyor. Bunun için de kaymakam ve belediye başkanımızla istişare yaptık. Asarcık el ele verilerek gelişecek. Bunun bir örneğini de gördük dedi. 
DEMİR E TEŞEKKÜR
AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş da, Milletvekili Demir e ilçeye yaptıkları için teşekkür ederek, Asarcık ta yaşadığımız tüm sorunlarda kendisini söylediğimizde bizi gerek Ankara da, gerek buradaki Bölge Müdürlüklerinde yardımcı oldu. Bu programda da bizleri yalnız bırakmadı. İlçe kaymakamımız, belediye başkanımız ve ilçe teşkilatımızla birlikte ilçemizde ihtiyaç olan erkek Kur an Kursu için toplantı yaptık. Asarcık için yapılması gerekenleri konuştuk. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

3 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

4 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

5 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Yaşam savaşını kaybetti

6 Yaşam savaşını kaybetti

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

7 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

8 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

9 Ahmet Güral Karayılmaz: 'Takım düşerse şehirde düşer'

Şaşırmayın!..

10 Şaşırmayın!..