MEDİCANA SAMSUN, GRUP BİRİNCİSİ OLDU

Medicana International Samsun Hastanesi, Medicana Sağlık Grubu Hasta Hizmetleri alanında 2014 yılında tüm süreçlerde grup birincisi oldu. \r\n

MEDİCANA SAMSUN, GRUP BİRİNCİSİ OLDU
Medicana Sağlık Grubu bünyesindeki tüm hastaneler, Medicana Sağlık Grubu hasta hizmetleri tarafından sağlık alanında 2014 yılı performansı değerlendirmesini açıkladı. Açıklanan değerlendirmede 2014 yılı hasta hizmetlerinde grup birincisi Medicana International Samsun Hastanesi seçildi. Değerlendirmelerle ilgili yönetimin ve personellerin katılımıyla düzenlenen kutlama kokteylinde konuşan Medicana Samsun Hastanesi Genel Müdürü Vahap Doğan, Hasta Hizmetleri Müdürlüğümüz ve ekibimizin grup genelinde takip edilen 10 ayrı süreçte 2014 yılı performansını belirleyen hedef değerlerin üzerinde bir değerle grup hasta hizmetleri birincisi olması bizleri oldukça memnun etti. Hasta hizmetleri süreçleri bilindiği üzere, hastanın hastaneye ayak bastığı andan, çıkış yaptığı ana kadar olan tüm hizmetlerini kapsar. Bu hizmetler, hastanenin diğer hizmet alanlarıyla eşgüdümlü olarak ilerlese de, sonuçta hasta hizmetleri süreçleriyle tamamlanır. Hasta memnuniyetini üst düzeyde etkileyen bu süreçlerin tümünde hedef değerlerin üzerinde performans gösteren hastanemiz hasta hizmetleri ekibini ve yöneticilerini yürekten kutluyorum dedi.
Hasta Hizmetleri Müdürü Emine Can Bertan ise yaptığı konuşmada, Hasta Hizmetleri süreçlerinde grup birincisi olmamız tüm ekibimizi mutlu ve motive etmiştir. Bu başarı 2015 yılı hedeflerimiz için de bizlere referans olup ayrı bir sorumluluk katmıştır diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

4 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı