AK PARTİ’DE BİRİM BAŞKANLARI AÇIKLANDI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda yeni birim başkanları açıklandı. \r\n

AK PARTİ’DE BİRİM BAŞKANLARI AÇIKLANDI
Haftalık olarak gerçekleştirilen AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Başkanı Muharrem Göksel başkanlığında yapıldı. Gündemdeki konuların görüşüldüğü toplantıda ayrıca yürütme kurulunu oluşturan birim başkanlıkları da açıklandı.
Toplantıda konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, İl Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla birlikte gündemimizde bulunan maddeler üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Özellikle önümüzdeki genel seçim süreci hakkında çalışmalarımızı masaya yatırdık. Mahalle ve sandık bazlı olarak ilçelerimizde toplantılarımızı düzenleyeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz toplantımızda ayrıca yürütme kurulu üyelerimizi oluşturan birim başkanlıklarımızı da belirledik. İnşallah birlik ve beraberlik içinde yine gece-gündüz demeden çok çalışarak ilimizde başarılı çalışmalara imza atacağız. Bu duygu ve düşünceler içinde haftalık olağan il yönetim kurulu toplantımızın sonuçları itibariyle hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.
Yeni dönemde görev yapacak olan AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcıları şu isimlerden oluştu: Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Alaettin Bayrak, Teşkilat Başkanı Hakan Karaduman, Seçim İşleri Başkanı Hakan Ay, Tanıtım ve Medya Başkanı İsmail Şen, Dış İlişkiler Başkanı Ersan Aksu, Sosyal İşler Başkanı Nuri Gençtürk, Yerel Yönetimler Başkanı Yılmaz Açan, Ekonomi İşler Başkanı Müge Bağ Alkan, Halkla İlişkiler Başkanı Salih Çelik, Mali ve İdari İşler Başkanı Ercan Albayrak, Ar-Ge Başkanı Oğuzhan Serinkaya ve İl Sekreteri İlhan Kara.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

Test edildi, onaylandı

3 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

4 Eski vekile ihraç talebi

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

5 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

6 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

7 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

8 Dualar Yıldırım için

Yılın komedisi kırdı geçirdi

9 Yılın komedisi kırdı geçirdi

'Neden ben' diye sormak!

10 'Neden ben' diye sormak!..