İLKADIM 2015 SEÇİMLERİNE HAZIR

AK Parti İlkadım İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı nda ilçenin 2015 seçimlerine güçlü bir şekilde hazır olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım 2015 Haziran seçimlerine dimdik güçlü dinamik bir şekilde hazır dedi.

 İLKADIM 2015 SEÇİMLERİNE HAZIR
AK Parti İlkadım İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısı Tarihi Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi’nde yapıldı. Toplantıya İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İlkadım ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
AK Parti İlkadım Teşkilatı olarak yeni İl Başkanı Muharrem Göksel in her daim yanlarında oldukları Belirten AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, 1 Şubat tarihi itibari ile 5. olağan kongre sürecimizi tamamladık. Çıkmış olduğu bu yolculukta İlkadım ailesi olarak başarılar diliyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı olarak dimdik kendilerinin yanında olacağımızı söylemek istiyorum. 2015 genel seçimleri gibi önemli bir seçim süresince yanında olmaktan birlikte çalışmaktan onur ve mutluluk duyacağız ifadelerini kullandı. 
TOK: CADDE CADDE, SOKAK SOKAK GEZECEĞİZ
Yaklaşan 2015 seçimlerinde cadde cadde, sokak sokak gezerek çalışmalara hız kesmenden devam edeceklerini söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kongreler süreçlerini Allah ın izniyle sağ salim bitirdik. Yenilenmiş İlkadım ilçe teşkilatımız ile yolumuza hızla devam ediyoruz. Son olarak il kongremizi gerçekleştirdik. Samsun 2015 Haziran seçimlerine dimdik güçlü dinamik bir şekilde hazır hale geldi. İnanıyoruz ki teşkilatlarımız geçmiş dönemde ki almış olduğumuz oy oranını yakalayacak hatta daha üzerine çıkacak. Teşkilatlarımıza bu seçimde önemli yükler düşüyor. Bizler de belediye başkanı olarak bu süreçte her zaman her daim beraber olacağımızı, sahada beraber koşturacağımızı, sokak sokak, ev ev, cadde cadde gezeceğimizi ifade etmek istiyorum. AK Partili bir belediyeyle beraber teşkilatın çalışması oldukça güzel. 30 Mart seçimlerinin o yoğun çalışmasının ardından bir belediyemiz olmasaydı seçimlere yenik başlıyor olacaktık. Şimdi ise daha güçlü daha dinamik bir şekilde seçimlerimize hazırlanarak İlkadım da AK Parti rekorunu yenileyeceğiz şeklinde konuştu. 
GÖKSEL: DAVASINA SAHİP ÇIKAN GÖNÜLLER
AK Parti ailesinin tepeden tırnağa dava gönüllüsü olduğunun altını çizen AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Böyle güzel bir akşamda partililerimiz ile bir arada olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum. Tamamlanan kongrelerimiz sonrası AK Parti Samsun da seçimlere hazır bir hale geldi. Daha dinamik daha heyecanlı bir şekilde seçimlere gireceğiz. AK Parti ailesi tepeden tırnağa herkes davasına sahip çıkan, davası için mücadele eden mensuplarıdır. Genel seçimlere güçlü ve karalı bir şekilde çıkarak her geçen seçim yenilediğimiz oy oranımızı tekrar yenileyerek Başbakanımıza karşı yüzümü kara çıkarmayacağız diye konuştu.
Başkanlar daha sonra partililerle yakından ilgilenerek sohbet etti.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

6 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

7 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

8 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

9 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı