KÖPRÜ YIKILACAK

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza Kurtköprü Yolu?nun bu yıl ihale edileceğini söyledi\r\n

KÖPRÜ YIKILACAK
AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ile Ankara da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk ve Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan ı ziyaret etti. Demir ve İkiz, daha önce çöp bidonu talebiyle ilgili ziyaretin ardından bu kez de, süpürgeli çöp toplama aracı ve çöp konteyneri isteğinde bulundu. Başkan İkiz, Havza nın daha temiz ve yaşanılabilir bir ilçe olması için bu malzemelerin gerekli olduğunu söyledi. 
Demir ve İkiz, Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan ı da ziyaret ederek 2015 yılı yatırım programına alınan Havza Kurtköprü Yolu ve Havza ile Çakıralan arasındaki yolun durumuyla ilgili bilgi aldı. Genel Müdür Turhan, Kurtköprü Yolu nun bu yıl ihaleye çıkacağını, Çakıralan Yolu nun ise önümüzdeki yıl ihale olacağını söyledi. 
DEMİR DEN TEŞEKKÜR
Milletvekili Demir, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz in takip ettiği konularla ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü nde görüşmelerde bulunduk. Her iki ziyarette de olumlu sonuçlar çıktı. Havza, özellikle termal turizm konusunda dışarıdan ziyaretçi alan bir ilçemiz. Oranın temizlik ve yolla ilgili sorun ve taleplerini doğrudan ilgilisine ilettik. Bizi kabul eden Müsteşar Öztürk e ve Genel Müdür Turhan a teşekkür ediyorum dedi. 
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz de, kendilerine öncülük ettiği için Milletvekili Demir e teşekkür ederek, daha yaşanılabilir bir ilçe için çalıştıklarını söyledi.EN ÇOK OKUNANLAR