BAŞARI KOLAY OLMUYOR

Hiçbir maç oynanmadan puanları cebe koyulmadığını belirten Altın, Benim bir puan hedefim var. Allah nasip ederse bu yavrularımla birlikte o hedefe ulaşacağız. Başarıya kolay ulaşılmıyor. Bizim bu başarımız bir ekip çalışmasının ürünüdür. Yolumuzda sağlam

BAŞARI KOLAY OLMUYOR
SPORAKSİYON DA AÇIKLADI 
Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Haberaks TV de her salı saat 22.00 de ekranlara gelen Sporaksiyon programına konuk oldu. 
İlgiyle seyredilen programa telefonla konuk olan Altın, bir çok konuda samimi açıklamalar yaptı. Deneyimli teknik adam, başarının  kolay olmadığını belirterek, Bu başarı  ekip çalışmasının ürünüdür diye konuştu. 
MAÇ OYNANMADAN KAZANILMIYOR
Samsunspor un olduğu her yerde hedef vardır diyen Altın, Bunu daha öncede dile getirmiştim. Biz bu hedefi yakalayacağız. 3 puanlı sistemde neyin ne olacağı belli olmaz. Seri yakaladık. İnşallah yolumuza devam edeceğiz. Maç oynanmadan puanı cebimize koyamıyoruz. Çizdiğimiz bir yol var. Benim bir puan hedefim var. Allah nasip ederse bu yavrularımla birlikte o hedefe ulaşacağız. Aldığımız galibiyetler bizi rehavete sürüklememeli ifadelerini kullandı. 
BU EKİP İŞİ  
Erhan Altın olarak tek başına bir şey yapamayacağını belirten başarılı teknik adam, şunları söyledi: Başkanımız, yönetim kurulumuz, futbocularım, personel, basın ve taraftarla hep birlikte hedefe ulaşacağız. Erhan Altın olarak tek başına benim gücüm yetmez buna. Hep beraber bu işin üstesinden geleceğiz. Erkut Tutu başkanımızdan Allah razı olsun.  
BAŞKANIMIZ ÇOK İYİ 
Bir takımı, teknik adamı nasıl moral motivasyon olarak yükseltir çok iyi biliyor. Her sabah telefonla arar. Başarılar diler. Bana, maçın neticesi ne olursa olsun bizim seninle dostluğumuzu, ilişkimizi hiçbir şey bozamaz. Bu başarı bir ekip çalışmasının ürünüdür. Bizim yol haritamız var. O yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz.  
CEZA VERECEĞİM 
İdmanları haftanın belirli günleri basına kapatmıştım. Bunun nedenleri vardı. Oraya hiç tanımadığımız insanlarda geliyor. Alanyaspor maçının taktik çalışmasını yapıyorduk. Frikik çalışmazı vardı. Alanya kalecisinin zaaflarını çalışıyorduk. Maçta gördük ki bizim bu çalışmamız Alanyaspor a gitmiş. Şimdi idmanı haftanın her günü basına açma kararı aldım. Kimse kırılmasın, üzülmesin. Mesai kaçırana ceza vereceğim.  
GECELERCE UYUMADIM 
Kadroyu oluşturmak için 3-4 gece sabahlara kadar uyku uyamadım. Hep çalışma içerisindeydim. Maçı oynamadan yaşıyoruz. Bir hafta boyunca yaşıyoruz. Bu başarı boşuna gelmiyor. Kolay olmuyor.  
TARAFTARA MESAJ  
Taraftar 1 numaradır. Takımımız taraftarıyla bütünleşen, coşan hedefe giden bir takımdır. Ben bunu yaşadım. Helede geçen sezon bu taraftar takım finale taşıdı. Taraftarımız çok önemli. Herkesten rica ediyorum. Lütfen herkes tribünde kendisini oto kontrolle alsın. Bu kulüp sizin. Taraftarımızı mutlu etmek için çabalıyoruz.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Takım O'nu istedi

1 Takım O'nu istedi

Samsun'da silahlı saldırı!

2 Samsun'da silahlı saldırı!

Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

3 Kunduz Ormanları'nda 2 sır ölüm

Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

4 Bakan Demircan'dan ikinci üniversite müjdesi

Samsun'a yakışmıyor

5 Samsun'a yakışmıyor

İpekoğlu'nun imha planı

6 İpekoğlu'nun imha planı

HER YER VAR, SAMSUN YOK

7 HER YER VAR, SAMSUN YOK

Yargıda devrim

8 Yargıda devrim...

Bafra'da 2 kişi tutuklandı

9 Bafra'da 2 kişi tutuklandı

Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği

10 Çiftçiye yüzde 50 hibe desteği