İntihar eden kadının eşine isyan ettiler

Adana da 25 yıl önce evlendiği kocasından 1 yıldır ayrı yaşadığı için psikolojik bunalıma giren kadın Seyhan Nehri ne atlayarak intihar etti.

İntihar eden kadının eşine isyan ettiler
Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesinde meydana geldi. 25 yıl önce dünya evine giren Şahin (46) ile Meryem Küçükuncular ın (44) bu evlilikten 3 çocukları oldu. Ancak akraba olan çift arasında 2 yıl önce geçimsizlik başladı. Bu nedenle evde huzursuzluk çıkınca çift boşanmak istedi. Meryem Küçükuncular bunun üzerine evi terk edip annesiyle birlikte yaşamaya başladı. İddiaya göre, kadının psikolojisi bozulduğundan tedavi görmeye başladı. Zaman ilerledikçe Meryem Küçükuncular tedavi görmesine rağmen sağlığına kavuşamadı. Son zamanlarda sessizleşip içine kapandı. 12 Şubat 2015 günü de öğleden sonra evden çıkarak bir daha dönmedi. Bunun üzerine aile polise gidip kayıp başvurusunda bulundu.
AİLESİ TERLİKTEN TANIDI 
Bu arada, akşam bir kişi Seyhan Nehri üzerindeki Regülatör Köprü den bir kadının atladığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine olay yerine gelen ekipler kadının atladığı yerde yaptığı incelemede bir çift terlik buldu. Bunun üzerine olay yerine Cankur ve sualtı polisi ekipleri çağrılarak arama yapıldı. Yaklaşık 4 saat yapılan arama sonucunda suya atladığı belirtilen kadına ulaşılamadı. Sabah savcılık kararıyla nehrin suyunun kesilerek arama yapılması talebinde bulunuldu. Bunun üzerine nehre verilen su kesildi. Bu arada polis de olay yerinde bulunan terliği aile kayıp başvurusu yaptığı için eve götürüp Meryem Küçükuncular a ait olup olmadığını sordu. Aile terliğin kızlarına ait olduğunu söyledi. Bunun üzerine aile de kadının arandığı nehrin kenarına gitti. Bir süre sonra su altı polisi köprünün yaklaşık 750 metre uzaklığında kadının cesedini çalılara takılmış halde buldu. 
KOCASINA AİLESİ TEPKİ GÖSTERDİ 
Kadının cesedinin bulunduğunu duyan yakınları da olay yerine koşup gözyaşlarına boğuldu. Bu arada 1 yıldır ayrı yaşadığı ve boşanma aşamasında olduğu eşinin cenazesinin bulunduğunu öğrenen koca da olay yerine geldi. Çocuklarıyla birlikte gözyaşlarını tutamayan kocaya kadının ailesinden bir kişi, Sen buraya ne yüzle geliyorsun, onun ölümünden sen sorumlusun diye tepki gösterdi. Kadının bu kızgın yakını akrabaları tarafından olay yerinden uzaklaştırılarak sakinleştirildi. Daha sonra kadının cesedi polisler tarafından yola çıkartıldı. Burada cenaze aracı beklenirken koca karısının cesedinin bulunduğu yere giderek ona son bir kez baktı. Ceset daha sonra otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. 
Kadının ağabeyi Malik Sağlamtundu ise kardeşinin kocasından bir yıldır ayrı yaşadığını psikolojisinin bozuk olduğunu kayıp olduktan sonra terliğinin bulunduğunu daha sonrada cesedine ulaşıldığını anlattı. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

1 Samsun'da kamyon ile tramvay çarpıştı

Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

2 Samsunspor'da Ramazan'la yollar ayrıldı

Samsun'da patlama! Ortalık savaş alanına döndü

3 Samsun'da patlama! Ortalık savaş alanına döndü

Samsun 'Gazi Devlet'te şok ölüm

4 Samsun 'Gazi Devlet'te şok ölüm

Öz anne, 2 yaşındaki kızını işte böyle darp etti

5 Öz anne, 2 yaşındaki kızını işte böyle darp etti

Samsun'da çeteye baskın: 21 gözaltı

6 Samsun'da çeteye baskın: 21 gözaltı

Samsun'a yeni atamalar

7 Samsun'a yeni atamalar

Tom Muyters zemin arıyor

8 Tom Muyters zemin arıyor

AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

9 AK Parti'den istifa etti... İlçe Başkanı oldu

Asgari ücrete, memura ve emekliye zam

10 Asgari ücrete, memura ve emekliye zam