AHMET AKÇA, BAFRA YI SALLADI

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, il başkanlığına resmi başvurusunu yaptıktan sonra Bafra da Vekilimiz Ahmet Akça sloganları arasında yapılan mitingle aday adaylığını açıkladı\r\n

AHMET AKÇA, BAFRA YI SALLADI
AK Parti Samsun İl Başkanlığı nda önceki gün resmi başvurusunu yapan Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Bafra da miting havasında aday adaylığını açıkladı. Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığı önünde toplanan yüzlerce vatandaş açıklama öncesinde Vekilimiz Ahmet Akça  şeklinde sloganlar attı. 
MİTİNG HAVASINDA AÇIKLAMA
Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, 2015 genel seçimleri Bafra ya Samsun a ve Ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Öncelikle çıktığımız bu kutlu yolda safımızda yer alan tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Ahmet bey bizim yakından tanıdığımız Bafra mızın öz evladıdır. Kendisinin eğitimci olması münasebetiyle çıktığı bu yolda muvaffak olmasını temenni ediyor aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.
HİZMET İÇİN ADAY ADAYI OLDUM
Bu seçimde, ülkemizi her alanda daha da büyütüp güçlendirmek, Yeni Türkiye’yi birlikte inşa etmek hedefimiz olacaktır diyen AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça, Samsun un geleceğine sahip çıkmak için bu yola baş koyduğunu söyledi. Akça, Yeni bir seçimin arifesindeyiz. 30 Mart yerel seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde insanımız, yürütülen tüm oyunları bozmuş, güven ve istikrarda AK Parti’den yana karar vermiştir. Yeni bir karar aşamasındayız. Yeni Türkiye’de katılımcı,özgürlükçü, demokratik ve sivil anayasa vaat olmaktan çıkarılmalıdır. 2015 seçimlerinde yeni Türkiye’yi ve Yeni Anayasa’yı oylayacağız. Seçimlerde  elde edeceğimiz başarı, hepimize ayit olacak, tüm hemşerilerimin katkısıyla  milletimizin başarısı haline gelecektir. Yeni Türkiye, milli ve manevi değerlerimiz, toplumsal refah, büyük ekonomi, siyasi istikrar ve ileri demokrasi üzerinde yükselecektir. Yeni Türkiye hedefine katkı sunmak, doğduğum , büyüdüğüm şehre hizmet etmek için desteklerinizle AK Parti milletvekili aday adayı oldum diye konuştu.
SAMSUN UN GELECEĞİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Akça konuşmasını şöyle sürdürdü: Benim için Samsunlu olmak, Samsun’un geleceğine sahip çıkmaktır. Samsun, genç ve dinamik nüfusu, eğitimli ve üretken insan kaynağı, ulaşım ağı, sanayi alt yapısı ve coğrafi konumu ile yatırımların yoğunlaştığı lojistik bir merkez,ihracat ve ticaret üssü olmalıdır. Sizlerle birlikte Samsunumuza; istasyon şehir, sanayi kenti, ticaret kent, tarım kenti, turizm kenti, eğitim ve bilim merkezi, sosyal ve sağlık yaşam merkezi, Samsun stratejileri ile çekim merkezi haline getireceğimize ve Marka Şehir Samsun’ olarak hak ettiği yere ulaştıracağımıza inanıyorum. AK Parti, 12 yıl boyunca gerek hükümette,gerekse yerel yönetimlerde yaptığı çalışmalarla Samsun’umuzu bu hedeflere hızla yaklaştırmaktadır. Bir hemşeriniz olarak , emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yine AK Parti ile birlikte, sizlerin desteği ve hayır duası ile ülkemize, milletimize ve Samsun’umuza hizmet vermek için bu yürüyüş devam edecektir. Siyasetin merkezine insanı yerleştiren AK Parti, ‘’insanı yaşat ki, devlet yaşasın’’ anlayışıyla yola çıkmıştır. Siyasi çalışmalarımı, başta parti teşkilatımız ve dava arkadaşlarım olmak üzere, tüm hemşerilerim ve sivil toplum kuruluşları ile AK Parti geleneğinde olduğu gibi, tüm taraflarla, iş birliği içinde yürüteceğimi ifade etmek isterim. Bu düşünce ve hedefler doğrultusunda; Haziran  2015 seçimlerinde, AK Parti ile milletimiz ve Samsunumuz kazansın istiyorum. Kararlılık, gayret bizden, teveccüh halkımızdan, tevfik Allah’tandır. Desteklerinizi bekler 2015 genel seçimlerin vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını niyaz ederim.
VATANDAŞIN GÜVENİ TAM
Konuşmaların ardından vatandaşların tebriklerini kabul eden Ak Parti Samsun Milletvekili aday adayı Ahmet Akça ya yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, her daim destek olacaklarını ve sonsuz itimat duyduklarını belirttiler.
ENGELLİLERDEN TAM DESTEK
Konuşmalar esnasında toplanan kalabalığın arasında bulunan engelli vatandaşlara konuşmalar işaret dili ile tercüme edildi. İşitme ve görme engelli vatandaşlar konuşmaların ardından Ak Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Ahmet Akça yı tebrik ederek destek sözü verdiler.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

1 Samsun'da tüm ekipleri alarma geçiren ihbar

Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

2 Karayılmaz'dan Passolig açıklaması

Sürpriz yapacak

3 Sürpriz yapacak

FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

4 FETÖ Samsun'u 3 eyalete ayırmış

Ağır ceza geliyor

5 Ağır ceza geliyor

Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

6 Samsun'da çatıdan düşen kadın ağır yaralandı

Kaybedersek canımız yanar

7 Kaybedersek canımız yanar

Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

8 Samsun'da fuhuş çetesini yöneten imam 'yüzsüz' çıktı

Samsun'a sağanak yağış uyarısı

9 Samsun'a sağanak yağış uyarısı

Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını

10 Samsunspor antrenmanına ziyaretçi akını