Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

KERİM TAŞKIRAN, AK PARTİ DEN ADAY ADAYI

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı, Eski BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Kerim Taşkıran, Samsun kültürünü ve unutulmaya yüz tutmuş Samsunluluk ruhunu yeniden ayağa kaldırmak için aday adayı olduğunu söyledi\r\n

KERİM TAŞKIRAN, AK PARTİ DEN ADAY ADAYI
Eski BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Kerim Taşkıran, AK Parti den Samsun Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı. Taşkıran, Samsun kültürünü ve unutulmaya yüz tutmuş Samsunluluk ruhunu yeniden ayağa kaldırmak için aday adayı olduğunu ifade etti.
ÖNCELİĞİM HEP SAMSUN OLACAK
Kerim Taşkıran, AK Parti İl Başkanlığı nda yaptığı basın toplantısıyla 7 Haziran Genel Seçimleri için Samsun dan milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu.  Taşkıran, Samsun a hizmet etmek ve vefa borcunu ödemek için aday adayı olduğunu belirterek, Samsun ve ilçelerinin barındırdığı ekonomik potansiyelin daha verimli ve acilen tüketim noktalarına sunulması gayretinde olacağım.  Samsunluluk bilincini, kültürünü ve unutulmaya yüz tutmuş Samsunluluk ruhunu yeniden ayağa kaldırmak için aday adayıyım. Önceliğim her zaman Samsun olacak. Geçmiş yıllarda başta Samsun a doğalgazı getirmek gibi yapmış olduğum hizmetleri devam ettirip daha da arttırarak Samsun un ve Samsunlu nun yerinde ve Ankara da çözülmesi gereken sorunlarını çözmenin gayreti içinde olacağım. Vekalet aldığımız takdirde Kavak, 19 Mayıs, Alaçam ve Yakakent ilçelerimize doğalgazı getirmek için çalışmalarımızı hızlandırıp 7/24 Samsun ve Samsunlu nun hizmetinde olmaya adayım dedi. 
HİZMETTE AMELE OLACAĞIM
Samsun un Atakum dışında sahil ilçesi olmadığını belirten Taşkıran şunları söyledi: Samsun un Atakum haricinde sahil ilçesi yok. Yerel yönetimlerle birlikte çalışarak Çarşamba, Bafra, Terme ve Alaçam ı denizle buluşturarak sahil ilçesi yapacak ve bölgede turizmin gelişmesini sağlayacağım. Yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermeyecek ve hiçbir talebi zamana yayarak seçmenimi usandırmayacağım. Samsun ve Samsunlu nun hizmetinde amele olacağım.
AK PARTİ NİN VİZYONU VAR
AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Kerim Taşkıran, Neden AK Parti yi tercih ettiğini de şu sözleriyle açıkladı: Ülkemize 2023, 2053 ve 2071 i hedef gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile beraber Samsunumuz ve yeni Türkiye inşasısına katkı sağlayabilmek adına, bu hayallerimi gerçekleştirebileceğim, vizyon ve misyona sahip adres olduğu için AK Parti yi tercih ettim. Bu yolda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  

Nevin AYDOĞANEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 46 farklı isim

1 Samsunspor: 46 farklı isim

Samsunspor Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

2 Samsunspor: Sözleşmesi bitenler görüşme odasına

Samsunspor Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

3 Samsunspor: Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu her şeyi açıklayacak

Samsunspor Samsun Valisi Şahinden süper istek

4 Samsunspor: Samsun Valisi Şahin'den 'süper' istek

Samsunlu  hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

5 Samsunlu hemşire 27 yıldır yoğun bakımda

Samsun Haber Samsunda arkadaş kavgası cinayetle bitti

6 Samsun Haber: Samsun'da arkadaş kavgası cinayetle bitti

Samsunspor Samsunsporda olağan kongre haziran sonu

7 Samsunspor: Samsunspor'da olağan kongre haziran sonu

Uyuşturucuya karşı kano ile Karadenize açılan şahıs Samsuna ulaştı

8 Uyuşturucuya karşı kano ile Karadeniz'e açılan şahıs Samsun'a ulaştı

Samsun Haber Samsunda DEAŞa şafak operasyonu

9 Samsun Haber: Samsun'da DEAŞ'a şafak operasyonu

Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık Gururluyum

10 Samsunsporlu futbolcu Kenan Karışık: 'Gururluyum'