Genç ten destek

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun Büyükşehir Müteahhitler Derneği seçimlerinde başkanlığa aday olan Cemal Semiz in yanında olduklarını açıkladı\r\n

Genç ten destek
Mart ayında yapılacak Samsun Büyükşehir Müteahhitler Derneği seçimlerinden Başkanlığa aday olan Cemal Semiz in Altın Meşe Park ta düzenlediği kahvaltıya Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, müteahhitler, muhtarlar ve Karşıyakaspor Kulübü Başkanı Mithat Kurumahmutoğlu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
SEMİZ İN YANINDAYIZ
Seçildiği takdirde Samsunlu müteahhitlerle daha aktif bir çalışma içerisinde olacaklarını belirten Canik Müteahhitler Derneği Başkanı Cemal Semiz, Canik te sağladığımız başarılı ortamı Samsun geneline yaymak istiyoruz. Kuracağımız ekip ile Samsun lu müteahhitler olarak daha etkin ve aktif bir çalışma sergileyeceğiz dedi. 
Semiz in yanında olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç te, Canikli kim olursa olsun onun yanındayız. Cemal Semiz kardeşime gireceği seçimde başarılar diliyorum. Kendisi inanıyorum ki seçimi kazanıp Samsun Büyükşehir Müteahhitler Derneğini hak ettiği yere getirecektir diye konuştu. 

Salim YILDIZ 
EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

1 Samsun'da para çantasını itfaiye kurtardı

Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti

2 Çerkezköy TSO'dan ücretsiz 'E-ticaret eğitimi' hizmeti